Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

RobCZ:
doporučuji Ubuntu, již více než rok ho používám, sice na svižném notebooku, ale jeho nároky jsou poměrně malé. Ubuntu existuje i ve verzi Xubuntu, která je ještě méně náročná na především grafický HW Vašeho počítače. Ovšem jak se dívám, máte 384MB RAM, což je výborné a neměl by být problém ani se standardní verzí.

Uživatelská podpora, resp. komunitní, je výborná a tato distribuce si již získala stabilní místo na špici linuxových distribucí. Doporučuji Vám stáhnout verzi 6.06 Dapper Drake (LTS - Long Term Support), novější verze Edgy Eft(6.10) měla problémy s některými grafickými kartami, a verze 7.04 je v tuto chvíli beta.

Virgee

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 55
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 týdny později...
  • 2 months later...

jz: Urcite? Ne, ze bych zpochybnoval Tve zkusenosti, ale dnes jsem si s tim docela hral a zacalo to fungovat az po instalaci IE6 (bez IE to zustalo viset na prihlasovacim dialogu). Docela me to zarazi, ze Schart potrebuje IE mam otestovano uz od verze cca 144, takze bych se divil, kdyby to zmenili a navic bych nerad siril po internetu a na financniku bludy :S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 10 months later...

Ahoj, zajímali by mě vaše zkušenosti z MT4 běžící na Linuxu. Tedy jestli obchodujete real na OS Linux, jak je to ze stabilitou. Zda je lepší Wine popř. zkoušel to někdo z vás přes CrossOver ?...
PS: Je to ideální co se týče bezpečnosti, žádné viry, spyware...
Hodlám zcela přejít na linux, bohužel tohle je ta brzda, která mě nutí zůstat u Windows. Děkuji za případné odpovědi

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...