Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

TEQA:
Kdyby jsi objevil nějakou nesrovnalost, tak dej vědět. Já jsem s dosaženým výsledkem velice spokojený. Už delší dobu se mně v některých situacích ten sidewinder prostě nezdál a teď konečně vím proč...
(největší nešvar byl asi hodně červené na úkor žluté)
Přidání zobrazení třetího stavu k EME a LSMA se mně taky jeví jako velice výhodný tah. Většinou ta žlutá přesně vystihuje stav, kdy trh tápe, netrenduje....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

TEQA:
Ok, mrkni na to. Já si jen trochu těžce zvykám na ten mohutný vzhled, ale jinak je to fajn... :-)
Kdyby to někoho zaujalo, můžu opravit i tu drobnou mouchu u zobrazení japonské měny.
A to že Sidewinder na lince -200 ukazuje jak má, na lince +200 to je ještě po staru. Jsem to tak měl schválně, abych mohl porovnávat rozdíly....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarvim vsetkych . Zistil som ze moj WCCI podla porovnania obrazkov s mojim WCCI nesedia . Preto mi pri backtestoch nevychadzali dobre vysledky. Rozhodol som sa naimportovat najnovsi WCCI final ktory sem dal images. Lenze pri pokuse o spustenie indikatoru mi vyhadzuje chybovu hlasku ktoru vidite na obrazku . Neviete mi nejak pomoct? Dakujem.

1828

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
jako naprostý začátečník bych se chtěl zeptat na pár věcí ,na Forexový trh používám graf CCI3 a chtěl bych přesněji upřesnit co naznačuje bílá tečka v grafu (vstupy,výstupy?). Dále bych potřeboval poradit jak zvětšim pro přehlednost graf,aby šrafování grafu bylo viditelnější pro ZLR apod. Předem děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kunas:
Předpokládám, že používáš platformu VT. CCI3 byl původně malinko mnou upravený indikátor, který jsem ale víceméně celý převzal z oficiálního VT fora.
Ty tvz. bíle tečky, jak je označuješ, se objeví v moment, když CCI křivka opouští extrémní oblast, tj. pásmo +/-200. Je to taková trošku modifikace woodieho CCI extreme hook, který musí být potvrzený právě tím vymaněním z extrémního pásma.
Ve své nové verzi WCCI indikátoru, který jsem zde dával k dispozici včera, už jsem tyto "pouťové atrakce" zrušil. Přišlo mně to zcela zbytečný, tento moment si bez větší představivosti dovede vysledovat každý sám.
Graf se dá roztáhnout v liště dole, kde se dá navolit šířka, výška, zvětšení, zmenšení, atd....

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...