Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den, pánové, začal jsem "koukat" na Wodieho systém, a protože v manuálu i zde už proběhlo hodně informací, rád bych vás požádal o malou konzultaci ohledně ZLR. Platné obchody by měly být tyto: pro 15 min.graf: Trend: CCI 6 bars nad/pod ZL (počítá se od dosažení hranice 100) Chop (na hranici +-100) zelený=Up, červený=Down SW (na hranici +-200) zelený, nebo max. žlutý LSMA ( na hranici 0) se pro ZLR nepoužívá TCCI by měl být nad/pod 0 ZLR by mělo být v pásmu +-100, nebo +100/-50 podle úvahy, někdo bere ZLR všechnaík 3 ZLR v řadě je rizikové Exity: v zisku: na krosu TCCI pod CCI Exit 1.pozice (SL posunout na nákup+1), na Hook CCI Exit 2.pozice ztráta: SL 1-2 pips nad/pod High/Low vstupního Baru,nebo 10-12 pips Jěště bych rád věděl jestli mám správný indikátor. Zde na fóru jsem stáhnul soubor Woody_CCI3 a připojuji obr. z dnes v 7.30 EurUsd. Můžete mi, prosím, někdo říct jestli se mi správně vykreslují barvy ? Především SW. dík za odpovědi PS.: Osobně se mi zdá jako velmi přijatelná alternativa obchodovat Woodieho podle Trading Naked, stránky byly už dřív zveřejněny v této diskusi.

1815

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
pánové, začal jsem "koukat" na Wodieho systém, a protože v manuálu i zde už proběhlo hodně informací, rád bych vás požádal o malou konzultaci ohledně ZLR. Platné obchody by měly být tyto:

pro 15 min.graf:
Trend:
CCI 6 bars nad/pod ZL (počítá se od dosažení hranice 100)
Chop (na hranici +-100) zelený=Up, červený=Down
SW (na hranici +-200) zelený, nebo max. žlutý
LSMA ( na hranici 0) se pro ZLR nepoužívá
TCCI by měl být nad/pod 0

ZLR by mělo být v pásmu +-100, nebo +100/-50 podle úvahy, někdo bere ZLR všechna
3 ZLR v řadě je rizikové

Exity:
v zisku: na krosu TCCI pod CCI Exit 1.pozice (SL posunout na nákup+1), na Hook CCI Exit 2.pozice
ztráta: SL 1-2 pips nad/pod High/Low vstupního Baru,nebo 10-12 pips

Jěště bych rád věděl jestli mám správný indikátor. Zde na fóru jsem stáhnul soubor Woody_CCI3 a připojuji obr. z dnes v 7.30 EurUsd. Můžete mi, prosím, někdo říct jestli se mi správně vykreslují barvy ? Především SW.

dík za odpovědi

PS.: Osobně se mi zdá jako velmi přijatelná alternativa obchodovat Woodieho podle Trading Naked, stránky byly už dřív zveřejněny v této diskusi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Adraj:
Definoval jsi to správně. Možná Tě někdo ještě doplní, ale v základu to máš určitě good. Jooo, snad jen z těch 6-ti úseček pro trend, by měla být aspoň jedna nad/pod +100/-100.
Tu verzi indíkátoru pro VT "Woody_CCI3" jsem zde kdysi dával já a dle kluků, co byly na Woodiem, by měl ukazovat správně. Myslím, že nic lepšího pro tuhle platformu k není k sehnání. Ostatně co více si přát? :-)
Snad jen by EMA mohla mít ještě třetí barvu, ale to bych klidně doprogramoval, kdybych věděl, jakou toleranci pro "nerozhodný stav" používají ostatní platformy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Adraj:
Z vlastní zkušenosti vím, že zdání hodně klame... :-)
Chce to věnovat tomu čas a udělat si důkladný backtest. Teprve pak se dají dělat nějaké závěry. Jinak obecně se má za to, že WCCI funguje na jakémkoliv timeframe. Hodinový graf určitě nebude tolik krvelačný na spready, na druhou stranu čekat celou hodinu na vstup/výstup? Na můj vkus poměrně dost dlouhá doba, na zachycení správného momenta vstupu na tak dynamickém trhu, jakým je Forex. Ale jak už jsem psal, chce to testík...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...