Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Sebiku,
divný je, když se lidi střílej, ne když děkujou. Divný to je zase jen tomu, kdo je sám divnej, a drtivá většina uživatelů není slušně vychovaná, slušně vychovanej je málokdo, ale nikdy ne většina, ale jednoduše Pert a Tomáš nasadili laťku vysoko a drtivá většina uživatelů ji chce když ne přeskočit, tak aspoň k ní dosáhnout, spíš navzdory, než díky výchově. Když jdete kanálem, umažete se, když jste na fóru, kde se lidi chovají užitečně a příjemně, tak se tomu ta zmiňovaná většina uživatelů přizpůsobí, a to je jen dobře. A jestli s tím má někdo problém, tak je to jen jeho problém.
Přeji dobrou noc, Hidalgo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On ten příspěvek o děkování byl spíš o příspěvcích typu Hidalgo resp. těch které poněkud přehnaně poklonkují tvůrcům webu.

Takové pak mohou být např. vůči Radimovi, Robopolovi apod. kontroverzní jak chtějí, ale přes moderátora projdou a v
samotné diskusi se nad tím nikdo z autorit nepozastaví. Je to jen můj postřeh.

Nemyslím si, že mám nějaký problém (jak míní Hidalgo) pouze jsem prezentoval v diskusi svůj názor, byť třeba menšinový a přesto, že jsem toto fórum ničím konkrétním, odborným neobohatil.... snad mi to tedy projde a toto téma považuji z mé strany za uzavřené.

Dobrou noc
Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Trojan:
O tom komu a jak moc děkuji si rozhoduji sama a je mi jedno, jaký to na vás dělá dojem. Hodnotit míru děkování je asi stejně pošetilé, jako kdybych hodnotila, zda se mi líbí třeba váš nick, nebo jestli neděláte hrubky. K poklonkování mám daleko, poklonkováním se myslí přehnané děkování za bezvýznamnou věc pro získání osobních nezasloužených výhod. Pokud vám imponují dospělí muži, kteří vydírají příspěvky : "Petře, do okamžiku než napíše robopol první příspěvek trucuji, Radim", pak je to vaše věc. Mě takoví lidé nejen neimponují, ale považuji je za zpupné. Tomu se už nedá ani zasmát, to je ubohé. Od takových lidí se odmítám nechat vodit za nos, a pokud vám moje odezva na jejic nezodpovědné příspěvky připadá kontroverzní, tak je mi to také jedno. Vy si zřejmě takové příspěvky užíváte, koneckonců, každý dostává jen to, po čem touží. S tím bych si dovolila toto téma uzavřít i já.
Hidalgo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rád by som na tému "ďakovanie" ešte jednu poznámočku.
Pre mňa nie je poďakovanie len prejavom slušnosti. Ak mi niekto poďakuje, bez ohľadu na to, či ide o úplného nováčika alebo skúseného tradera a ďakuje mi za úplnú maličkosť, na ktorú som upozornil alebo za tip na profitabilný obchod, má to pre mňa obrovský význam. Zvlášť v oblasti akou je trading, kde "reálne" výsledky v podobe narastajúceho konta sa rodia veľmi ťažko a zdĺhavo. A hlvane v momentoch, kedy mám pocit, že celý trh je proti mne a všetko čo urobím, vypáli opačne ako som plánoval, jednoduché slovíčko "ďakujem" má silu živej vody.
Určite čitateľ, ktorý nezúčastnene (aspoň v tom momente) číta vlákna, kde tých poďakovaní je veľa, môže mať pocit neefektívnosti diskusie a zbytočnosti. Ale to by sme potom mohli za neefektívne považovať veľké časti diskusií, keď sa napr. niekto pýta na vec, ktorá je pre nás úplne samozrejmá a následne sa okolo tej veci rozprúdi niekoľkostranová diskusia. Alebo časti, ktoré sa zaoberajú problémom, ktorý pre mňa v danom momente nehrá žiadnu úlohu.
Takže ja sa takisto ako viacerí predo mnou nebojím poďakovať. Nepochybujem, že aj skúsení traderi vrátane Tomáša a Petra alebo z Forexu Sida jednoduché slovíčko "ďakujem" za ich prácu ocenia.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

Jako stale novacka ve stadiu papertradingu a vstrebavani informavci me dodnes vubec nenapadlo, ze tady nekdo muze resit takovy "problem" jako dekovani.
Uplne vystaci podivat se na jina treba zahranicni fora venovana tradingu. Kazdy prispevek "k veci" se vzdy ocenuje a zbytek proste mizi absolutne bez ohlasu. Pokud bylo treba si tohle vyjasnovat na strankach financnika, pak jsem presvedceny o tom, ze jako na kazdem solidnim foru s perspektivou i tohle vlakno brzy zmizi nekde v kosi nezajmu.

Zdravim a uspesne obchody.
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dámy a pánové,
nevím, jestli se o nicku také říká "nomen omen", ale myslím, že pokud má někdo patologickou potřebu radit, může se toho chopit velice důsledně. Dyskuzý v nejenom tomto vlákně jsme bohužel udělali radost Brouku Pytlíkovi.

S přáním příjemného dne Méďa
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Damy a panovia,

som tichy posluchac (citatel) tohoto fora o ktorom si myslim, ze je najlepsie v Cesku a na Slovensku na temu trading. Cize som lurk. Nerobi mi problem, ako som to uz raz urobil, podakovat jeho zakladatelom nie len za myslienku zalozit forum, za jeho moderovanie, ale aj za mnozstvo odbornych a kvalitnych prispevkov, ktore osobne pisu. Taktiez som vdacny vsetkym tym, ktori su ochotni zdielat svoje nazory a postupovat ich inym. Myslim, ze podakovat je vacsine z nas tak prirodzene ako umyt si ruky po ... (alebo pred jedlom) Tolko k vdacnosti.

Nikomu nebudem radit, aj keby som na to uz snad aj mal vek. Poviem preto iba osobny nazor, co by som urobil keby v diskusnej skupine, ktoru moderujem niekto zacal tu kritizovanym sposobom vystupovat. Po prvom upozorneni na nevhodnu formu prispevkov by som zvolil druhe upozornenie s vystrahou o ukonceni prispievania daneho pisatela. Pri pokracujucej nevhodnej forme by som jeho prispevky nakoniec nepreposielal.
Vedie ma k tomu uvaha, ze kazdy clovek ma uz z rodicovskeho domu vstepene a zakorenene navyky a sposoby a miera slusnosti, ochoty, skromnosti, pokory, odvahy, ucenlivosti, chapania, logiky, ctiziadosti, samolubosti...(atd) je u kazdeho rozdielna. Kazdy, kto svoje osobne vlastnosti ocakava od inych bez vyhrad podla mna porusuje samotne zaklady demokratickeho chapania sveta, o ktoru sa vsetci snazime. A tyka sa to kazdeho znas, kto sa tu vyjadruje AKOU FORMOU by mal iny pisat svoje prispevky. (Nakoniec aj mna uz len preto, ze tuto myslienku rozvijam a snazim sa ju prezentovat inym) Ten niekto nemusi byt pri tom VEDOME drzy a nemusi VEDOME svojim sposobom pisomnej komunikacie ublizovat alebo si pozdvihovat svoje ego. Je proste TAKY. A nemusi to byt nehodnotny a odsudeniahodny clovek.

Som taktiez v diskusnej skupine (4000-5000 clenov) prevazne skalperov tu uz zmienovaneho tradera z Floridy, kde som bol svedkom utoku mladeho neskuseneho evidentne este zacinajuceho, ale sebavedomeho a odvazneho tradera na skuseneho mazaka uz v penzijnom veku. Nie zakladatel diskusnej skupiny ale samotni prispievatelia si ho tak podali, ze nakoniec odisiel zo sceny a uz dlho sme ho tam nepoculi.

Prosim, aby ste tieto riadky brali nie ako poucovanie, ale ako moj osobny nazor. Dakujem :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Méďo, vy myslíte osobně Brouk Pytlík? Převlečenej za Radima? Tý jo. Ale Brouk nepil každý ráno kakao, teda nikde o tom ani zmínka. Jsem z toho celá vedle, místo koktání veršuju.
"Ilegální Robopol
na mozek má monopol,
a když Radim končí
Vlasta Trojan trojčí."

P.S. No já vím, trochu jsem to přehnala, ale pánové, až začnu live, bude po legraci, takže ještě do podzimka, pak šmitec. Kdyby to někdo považoval za málo plodný příspěvek, tak v té básničce je zašifrován geniální obchodní
systém...jen si dát práci...číst furt dokola

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...