Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Pár otázek a ujasnění


Doporučené příspěvky

to miciko:
díky za rychlou odpověd, v každém případě mě těch 32 na kontrakt netěší :o))).Jinak tenhle simulátor zkouším po mírném zkoušení obchodování na papíře.Obchodovat bych chtěl nejdřív v říjnu.Do té doby mám myslím dost času na to, abych viděl, co ten simulátor se mnou udělá.Snažím se obchodovat jako by to bylo v reálu, uvědomuju si ztráty a kontrakty marginy beru v ohled.Myslím , že pár měsíců tohoto simulátoru by mohlo mnohým hodně napovědět.Snad mi to aspon trochu půjde, protože jsem si to vybral jako CÍL :o))) A že bych ho nerad měnil ;o)
Jinak díky moc za rychlou reakci.Můžu se zeptat s čím obchoduješ a jak ti to jde? Snažím se tu chytit každé podané ruky :o))
Jak vidíš, jsem nováček v diskuzi :o) (tu)

Ještě jedna otázka, co si myslíš o intradenním obchodování E mini trhů?
Díky Kris :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Kris:
e-mini:kdo to umí (pohlídat si ztráty/zisky :-) a má sitzflaiš = má chuť sedět, hledět a lovit dle signálů tech.analýzy tak mohou být zajímavé
-jsou ohromně likvidní
-mají přítulný margin a poplatky
-ihned vidím kup/prodej
-dostávám kurz jaký vidím takže se mě netýká slippage/skluz, jež je jinak docela běžný na parketovém trhu při pokynu Market
-----------
trhy Akc,Komo,Forex vč.derivátů (opce, warranty na Euwaxu) mě natvrdo živí již pár let, nic jiného nedělám a nic lepšího neznám!
přeji úspěch,miciko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

to:Kris

jsou platformy, např. od Harpoonu, uvedeného výše, které podporují v realu (ne demoverze) obchodování i pitových trhů za poloviční provize. Provize 30USD R/T není nijak neobvyklá, pod 20USD na pitovém trhu pravděpodobně neseženete. Rovněž musíte počítat s poplatkem na burze, který činí asi okolo 10USD.
pokus se použije elektronická platforma, jsou poplatky asi poloviční a to už se dají pitové trhy obchodovat i intradenně, je nutné ale počítat s někakým slippage. Podle mých zkušeností u wheat činí cca. 0,2bodu.

úspěšné obchody přeje hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...