Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ve foru o spolehlivosti brokeru se rozebiraly moje obchodni nemetody. Patri to IMHO vice sem... Myslim si, ze to MN vystihl docela dobre... a ja jen dodavam recnickou otazku... co kdyz rekneme v poklidnem trhu v kurzu napr. 1,2800 naskocim... JAKKOLIV! Long ci short... co se muze stat? uz jsem to tu probiral, bohuzel ne dost vazne... kam az to muze vyletet? Co je real? Na 1,29? a spadnout na 1,27? ... no a? kdyz to udrzi margin - coz je realne... tak se nic nedeje. Nanejvys potahnu nejaky ztratovy obchod dva dny. I to jsem uz zazil. Minus asi 8000 a nakonec z toho bylo asi +2000.
Jiste... cloveka to omezi a ma svazane ruce na dalsi obchody, ale je to taky "metoda"... budu rad, kdyz mi to nekdo argumentacne rozmluvi, diky :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan
na JPY jsem nešel, spíše mne zajímal po datech USA/CAD.
Za sebe ti nic rozmlouvat nebudu, každý má holt jiný styl...když si můžeš tak velké prokluzy bez SL dovolit, tak nakonec proč ne...už jsem to psal - nervy jak špagáty a netřepat se pak jak drahý pes...90% traderů by asi ztrátu 8000 těžko absorbovalo, protože jsou to pro ně dost velké peníze... Myslím, že obchoduji poměrně dost vysoko (na počty lotů), ale tak vysoké průběžné ztráty na jedné pozici bych holt neriskoval...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID

Jsi pro me autorita a vnima, co pises... ja tu ztratu 8000 neprijal, radeji jsem na to 2-3 dny civel a vysedel si to :-)
Ja obchodval zatim jen EUR/USD a USD/JPY... tam mam ty grafy v ramci moznosti zazite...
Diky memu ponocovani je pro me Jenik velmi vhodny :-)

Ale je to asi omezeny sortiment... je spread u CMS vsude stejny - i u cable nebo je vetsi?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...