Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Sid

Na straně 125 Katka55, uveřejnila nějaký obsáhlý kalendář, nejspíš většina z těch dat není moc důležitá, protože se o nich moc nepíše v těch zahraničních kalendářích. Protože se v tom moc ještě nevyznam, taky jsem si říkal, že by ten trend mohl vydržet než se něco nového uveřejní. Díky, že jsi mi to schválil. (povzbudil) momentálně mě napadají myšlenky na výstup, ale po tvém přízpěvku se na to moc ještě nechystám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sid:

ejha, tak to jo, trochu mě to teď uklidnilo jak se blíží k té 11h00.

Taky mě takhle napadlo, kdyby jste mi někdo napsali, jestli ty všechny větší/menší změny kurzu mezi daty je doopravdy jenom věc davového nakupovaní/prodávání, nebo tím hýbou nějaké menší lokální data, prohlášení atd. Totiž jestli ten kurz není vůbec nijak předvídatelný, anebo určitá část lidí vždy ví v určité minutě co se stane na zálkadě jejich nějaké akce?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To je zajímavé, napadají mě jen Murphyho zákony, protože od té doby co jsem vešel do obchodu GBP/USD při 1,8973 v 10:20 tak se to tam mele neustále nahoru a dolu a bez výsledku. Pořád +2 pips, -2 pips..... Jak jsem se tak dočetl tak na 1,8975 by měla být nějaká resistance, já jen doufám že to bude pokračovat nahoru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid:

no právě, jedu to live na FX engines (testuji rychlost market vstupů a exitů) a než jsem změnil SL 15 (bohužel jsem to měl tak přednastavené) na 25, už jsem byl venku.

To redekter:

my bychom si to přáli, ale čekáme, jak napsal Sid, co to udělá u toho pivotu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...