Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Pár otázek od začínajícího


Doporučené příspěvky

Dobrý den,
jsem tu úplně nový, přečetl jsem základní manuál, seriál o spreadovém obchodování a obchodování podle e. vln plus nějaké jiné články a diskuse. Řekněme že se mi zalíbilo obchodování podle e. vln a speadové obchodování. Můj problém tkví v tom že jsem nepochopil úplný princip spreadového obchodování - to si můžu otevřít graf rozdílů cen JAKÝCHKOLI dvou komodit? Například jsem si otevřel graf pšenice a zlata a tam se za měsíc vyrýsoval rozdíl asi 20 000$. Byla to asi náhoda ale ten princip - vezmu si dvě komodity, jednu jejíž cena se pohybuje v malém rozmezí a jednu, jejíž cena "lítá" v rámci měsíců ve velkých hodnotách a počkám si měsíc nebo dva a vyjdu s obrovským ziskem (oproti futures kontraktům kde je 5000$ velký zisk).
A zadruhé, chci se věnovat studiu elittových vln ale anglicky přísiš nerozumím a nějakou anglickou knihu bych přeloskal jen s obtížemi. Existuje i nějaká jiná verze teorie e. vln v češtině kromě té na Finančíkovi? Jak to tak vidím tak stejně bude moje jediná možnost Váš kurz.
Předem děkuji za odpověď a s pozdravem Váš

Dino

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...