Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli by zde někdo neměl zájem o knihu od Larryho Williamse:
Trade Stocks & Commodities with the Insiders - Secrets of the COT Report.

Kniha je v naprosto perfektním stavu, zde je na ni odkaz na amazonu: www.amazon.com/gp/product/0471741256/sr=1-1/qid=1154266904/ref=sr_1_1/103-4878993-3393433?ie=UTF8&s=books

Nabízím ji za 800 Kč. Pokud má někdo zájem, ozvěte se mi na e-mail.

Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
zdravim.

jen bych se zeptal jestli nejsou i jine knihy na prodej.
nejakoou bych koupiul,ale nevim jestli presne tuhle

dekuji za odpoved

luky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Toto je jediná kniha, kterou nabízím. Lepší bude pokud nebudu uvádět cenu v Kč, ale v $, protože se kurz stále mění a pak může cena vypadat přemrštěně.
Nabízím tuto knihu za $25.

Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim vsechny,

Chtel bych se zeptat, zda-li by nekdo nemel zajem o knihu Dr. Alexandera Eldera : Come into my trading room, v anglickem jazyce, nova. Vlastni hlouposti se mi sesly dve stejne (to je tak kdyz se objednava moc hrrrr). Pokud by mel nekdo zajem, prosim napiste mi na email frankm@mail.cz.

Frankie

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
dobry de,

chtel bych se zeptat zda-li by nelkdo nemel zajem o knihu

JAZYKY C a C++-kompletni kapesni pruvodce programatora

jke to nova kniha..a hodi se na programovani v MT4
CENA 300KC

DEKUJI LUKY

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim vsetkych,:))

chcel by som sa spytat, ze ked si chcem objednat nejaku knihu z amazon.com, ze ci s aplati iba za cenu co tam je, alebo aj postovne a priblizne kolko, ze kolko trva kym pride home a cez co to posielaju(ups....) a tak... dik.. akurat pozeram ze k cene je priratane nejake shippingm, co to je tiez neviem......dik za odpoved..

Zero999

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj,

je potreba pripocitat postovne a to zavisi od toho, kolik knih si objednas, ale vse je podrobne rozepsano v sekci Help. Pocital bych s postovnym tak okolo 10$, doba dodani 10-14 dni, ale tusim ze to jde i rychleji (ale pak to stoji o trosku vic).

Frankie

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím!
Shipping je právě to poštovné. Knihy jsem vždy dostal během cca 2 týdnů, ale někde na Amazonu jsou i doby dodání "delivery time" napsány.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
preji hezky nedelni rano,

chtel bych se zeptat zda-li by mi nekdo mohl pomoct.
chtel bych si koupit jednu z internetu.
pokud by tady byl nekdo tak ochotny a objedal ji, a pak mi ji posal na odbirku,nebo bych si pro ni prijel.
nemam kartu na objednavani na internetu,nebo jak se to dela-placeni
pokud bude mit nekdo zajem rad to uvitam.

dekuji

LUKY

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Našel jsem zajímavý odkaz na stranky, kde můžete objednat knihy z Amazon.com zde v Čechách za koruny. Cena je sice vyšší, ale zase je o dost nižší, než třeba objednávat z Německa. Hledal jsem jak objednat "The Encyclopedia of Commodity and Financial Spreads" a našel jí tam za 1198 bez 5% DPH. A ještě ten odkaz: www.libris.cz
Doufám, že to nespadá do nepovolených příspěvků. Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den ,
mozno mi to uslo , chcem sa spytat, ci uz je dostupna kniha Larry Williams - Definitive guide for futures trading -II . v cestine na financniku.
Dakujem

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den, rád bych nabídl nejen začínajícím traderům použité knihy o tradingu, a také knihy motivační, zejména od autorů L.Williams, Dr.Elder, J.Ross, Brandon Bays apod. Některé z těchto knih jsou doporučované na tomto serveru. Já jsem knihy přečetl již několikrát a nyní pouze leží v knihově. Myslím, že by teď mohly pomoci někomu jinému. Seznam těchto knih přikládám. S pozdravem Ruda

16383

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je přímo na kurzech Finančníku možné zakoupit nějakou knihu. V merku mám DLOUHODOBÁ TAJEMSTVÍ KRÁTKODOBÝCH OBCHODŮ, Larry Williams; Vstupte do mé obchodní místnosti: kompletní průvodce obchodováním" od Dr. Eldera popřípadě Trading Coach...

Děkuji za reakci ;)

(myslím, že toto je to pravé fórko na dotaz)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.