Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 36
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Vážený pane Kyselo,

i když je Vaše odpověď mířena pro Any, dovolil jsem si ji přečíst také...
Chtěl bych Vám poděkovat za superstručný a hlavně PŘEHLEDNÝ soupis
všech bodů, které každý začátečník ocení. ( hlavně když bloudí jako já )

Ještě jednou děkuji
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


to : crea8

Pan Kysela udělal velký kus práce a poděkování si opravu zasluhuje od každého začátečníka samostatně :-) ,

protože svůj čas i zkušenosti daroval začátečníkům všem :-)) .

A to je právě na finančníku úžasné, že bez rozdílů máme možnost bezplatně využívat vědomostí i názorů
již pokročilejších a úspěšnějších, což je hodnotou mimořádnou .


všechny zdraví any
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

I já děkuji p. Kyselovi za jeho jeho čas a shrnutí téměř veškerých informací v začátku tohoto fóra. Ale chtěl bych se ještě zeptat na jednu věc ohledně historických dat, Martin píše, že je možné si je stáhnout ve fóru po účasti kurzu e-mini, je tomu opravdu tak? to znamená když se úšastním kurzu, pak se v diskusi dostanu k historickým datům, třeba k datům od SCMagic do Sierry? Ne že by byl problém v tom zaplatit cca. 20$ za hystor. data, ale spíš se mi neche kvůli tomu vystavovat kartu na internetu nebo se registrovat na PayPal. Pronájem Sierry si zařídím zde na finančníku (tuzemský převod v rámci banky, nemám s tím problém) ale jak si pořídím ta hystorická data, aniž bych platil kartou přez internet? Opravdu není jiná možnost ta data nějak získat?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

opat: Historicka data za nekolik kontraktnich mesicu (ne ale tech aktualnich) jsou umistena v diskusi pro ucastniky kurzu, kam jsem daval odkaz. Rozhodne ale nejde o udrzovany prehled historickych dat - berte v uvahu, ze data jsou komercni polozkou, za niz se plati. Tato data jsou zde pro orientacni backtesting, ne pro ziskani komplexni historie vyvoje trhu.

Jestli chcete data koupit, budete si je muset objednat, nejlepe asi od SC Magic. Platba kartou nebo pres PayPal je v tomto pripade bezpecna, snadna, rychla a bezproblemova.

Hodne uspechu,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

martinek:

rozumím, a beru v úvahu, odkaz do té diskuse je právě a jen pro ty, co byli na tom kurzu, ostatní se tam nedostanou.
Proto jsem se ptal, jestli je nějaké jiná "tuzemská" možnost koupit si nějaká data (ER2, YM) nějaký kontraktní měsíc, pro backtesting. Ale chápu to... zřejmě není jiná možnost než si to koupit standartní cestou u SC Magic a přez PayPal Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...