Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Automatizované portfolio


rhombic1

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 78
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsetkych,

neviem kam by som mal zaradit moj prispevok,ale kedze tu sa prebera automatizovane portfolio dam to sem.
Mam v hlave jeden myslim slusny napad,no problem je v tom,ze mam len male vedomosti z programovania.Preto hladam niekoho,kto by mi dokazal naprogramovat EA,spolutvorcu, a pripadne ma nieco aj naucil,nech si ho viem neskor aj upravit.Ak by sa niekto na to podujal napiste mi pls na mail.

Vdaka

PS:Viem ze to tu nie je zoznamka,ale dufam,ze mi to prepacite.Uz som zufaly z toho ako to dostat do programu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech
s Goblinem zkušenost nemám, firebird dává dobré výsledky na cablu a usd/chf, ale nelíbí se mi princip na kterém pracuje! Může ti nadělit nečekaně velký DD, k tomu je nutné přizpůsobit MM, pak už ti jeho výsledky tak zajímavé nepřijdou, ale je to můj názor! Cost averaging je zajímavý ea, ale opět preferuruju něco jiného. Přijde mi, že martingail lze řešit výhodněj než jak to řeší tento ea, viz. popis systému ve vlákně indikátory na str. 137-139...Jediné ea z kterýma teď pracuju je Phoenix a QQ, což je velmi jednoduchý ea pracující bez indikátorů, kouká po prudkém pohybu během krátké chvíle, obchoduje jen ty nejprudší pohyby a má velmi! slušné výsledky. Víc přes mail.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

zdravim vsetkych

ako som uz dostal radu na inom vlakne, (rady su zadarmo, nasavaj ich a obcas pust daco von - od Petra na vlakne TUNEL)
rozhodol som sa prispiet aj ja. Skusal som, testoval vela AOS ku ktorym som sa dostal hlavne vdaka rhombic-a(dakujem za to - posunul ma myslim dobrym smerom) tak VAM chcem navrhnut skusit otestovat na GBP-USD 1M grafe primityvny ale prekvapivo vynosny MACD simple ktory ma kazdy metatr. v zaklade v nastaveni,zadaj parametre 3 - 24 - 7, TR. STOP 30, Take prof 100.

stoji to za pokus. skuste ho a dajte mi vediet ako sa vam vidi

DAKUJEM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

buchel

neviem co myslis slovom pripady, no mne to na testery od 1 dec do 23dec FXDD urobilo 24 obchodov s plusom 590 pipov a na alpari platforme 19 so ziskom 110 pip. No tiez je zaujimave, ze ukoncilo trh 23.12. na FXDD v stupani a na Alpari v klesani, tak tazko povedat aka platforma ako reaguje. No testujem to na live deme a po dvoch mesiacoch - co este nejaky ten piatok potrva - ti dam vediet ako to vizera realne. No zatial sa vysledky dost podobaju testerom (alpari na alpari - FXDD na FXDD), takze verim ze to bude dobre. TA ALPARI PLATFORMA JE DOST CUDNA, no vysledky su rovnako slabe ako v testeri. Tak neviem. Moze to byt aj brokerom. MYSLIM
INAC DAKUJEM VELMI PEKNE buchel!

to all: aj dalsie postrehy potesia, prosim.

Buchel: ak mas nieco vynosnejsie prosim posli - TU alebo Mail alebo ICQ 374-054-691 - ze sa do obrazu dostanem a na vavrinoch lezat prestanem.

VESELE VIANOCE a HAPPY NEW YEAR

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ciao marko,
vynostnejsie mam iba moj mozog! AOS moc neverim lebo somprogramator! ;-) a viem aky problem je len s vykonvaim prikazov a so spolahlivostou systmov tak musi clovek na to 24hod.
Su Vianoce tak to nepojde tak rychlo ale skusim to lepsie pozret lebo sa i zda ze to ma nejaky BUG.
tiez prajem Vesele Vianoce a novy rok!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Stanley: tady výsledky cablu TF60, je potřeba udělat ten hedge, věřím že je to řešení. Velmi by to pomohlo snížit maxDD, trosku i zisk, ale podle me nepatrně. Ale ja nejsem programátor, tak si to nevyzkouším. Jinak je to test za 4 roky, poslednich 31 ztrát je posledních 31 pozic, které byly otevřené a tester je zavřel, protože skončil test. Podle me to jinak neudělá ztrátu ani jednu.

5673

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...