Jump to content
Co nového? Mé kurzy
 • Kurz orderflow obchodování FIMS A-Z bude na Finančník.cz stažen k 31.3.2018


  petr

  Intradenní obchodování nepatří mezi nejjednodušší obchodní taktiky, ale dokáže hodně naučit a při zvládnutí opravdu štědře odměnit.

  Není tak divu, že na Finančník.cz se tomuto směru obchodování věnuje hodně obchodníků. Řada z nich skrz sledování orderflow, což je také má oblíbená taktika.

  Vše, co jsem se sám o obchodování orderflow naučil, jsem postupně publikoval patrně do nejkomplexnějšího kurzu, který byl na Finančníkovi kdy vytvořen – obchodování FIMS A-Z. Kurz obsahuje vše – konkrétní obchodní taktiky, popis trade managementu, nastavení platformy, rozdělení výuky do logických kroků atd. Aby celá výuka byla co nejvíce zasazena do praxe, vyústil kurz před časem v organizaci skupiny, která celá obchoduje „FIMS“ stylem a jejíž průběžnou aktivitu můžete sledovat na této stránce.

  Sám se pochopitelně v tradingu snažím neustále posouvat dál, a to i v oblasti obchodování orderflow. Mým hlavním cílem je automatizace všeho, co v trhu dělám.

  V některých oblastech se posouvám sám, v jiných navazuji a rozvíjím spolupráci s dalšími obchodníky a skupinami.

  A jedna ze spoluprací, konkrétně v oblasti orderflow, došla tak daleko, že jsem licencoval své taktiky a některé své proprietární řešení skupině, která se je pokusí využít ve větším měřítku – zejména díky kontaktům na zahraniční obchodníky.

  Sám budu mít k aplikacím mých znalostí dál přístup v podobě poradního hlasu, a s nadšením tak očekávám, kam se může spolupráce rozvinout.

  Součástí dohody je ale také můj závazek ukončit veřejné poskytování know-how prostřednictvím kurzu na Finančník.cz.

  Z tohoto důvodu bude kurz FIMS A-Z: Profesionální daytrading orderflow a kurz Profitabilní intradenní strategie pro malé účty stažen v sobotu 31.3.2018 o půlnoci z nabídky serveru Finančník.cz a již je zde nikdy nebudete moct objednat. Toto je poslední možnost.

  Jelikož je kurz FIMS A-Z na Finančníkovi top produkt, moje opravdu srdeční záležitost, nabízím k němu ještě další bonusy. Získáte navíc zdarma Kurz pro malé účty, mé orderflow indikátory a také možnost zapojení se do uzavřené skupiny, kterou budu dál podporovat. Podrobný popis nabídky naleznete na stránce s registrací.

  Využijte nyní poslední možnost zakoupit kurz na Finančník.cz a kurz objednejte tímto formulářem.

  P.S.: Kurz bude stažen z nabídky Finančník.cz, ale poskytnutá licence umožňuje, aby byl dostupný na jiném webu. Nicméně pokud se tak stane, bude to za výrazně vyšší cenu, než která je aktuálně k dispozici na Finančník.cz.

×
×
 • Vytvořit...