Článek vytištěný ze serveru www.financnik.cz

Název článku: Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování
Autor: Petr
URL článku: //www.financnik.cz/komodity/fin_obchod/ninjatrader-zenfire.html (klikněte pro návrat)

Všechna práva vyhrazena (c) Centrum finančního vzdělávání, s.r.o
Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele - společnosti Centrum finančního vzdělávání, s.r.o


Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování

Jelikož se na serveru objevuje stále více dotazů týkající se propojení programu NinjaTrader s daty od Zen-fire, připravili jsme pro vás celý postup krok za krokem ve formě videotutoriálu. Výsledkem je bezplatné řešení pro sledování a demo obchodování komoditních trhů s velmi kvalitními daty.

Podrobný návod pro instalaci programu NinjaTrader najdete na Finančníkovi v článku NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu .

V dnešním tutoriálu se již také nevěnujeme otázce otevírání grafů v NinjaTraderovi, protože toto je předmětem například tutoriálu NinjaTrader a otevření grafu s historickými nebo realtime grafy .

Zen-fire data jsou poskytována na bázi "zkušebního provozu". Ze zkušenosti není doba demoprovozu omezena, nicméně dá se předpokládat, že provozovatel může podmínky poskytování dat v budoucnu změnit. V tuto chvíli je to však velmi spolehlivé a kvalitní řešení, které stojí za využití, protože není vázáno na otevření účtu u brokera a testovat intradenní strategie je tak možné zcela bez závazků.

ninjatrader
Klikněte na obrázek, video se zobrazí v novém okně.


URL článku: //www.financnik.cz/komodity/fin_obchod/ninjatrader-zenfire.htmlUpozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovaným brokerem či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty či akcie, vždy a pouze za účelem studia. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat s komoditami a akciemi je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte.