Článek vytištěný ze serveru www.financnik.cz

Název článku: 2 orderflow kurzy + Petrovy orderflow indikátory za cenu jednoho kurzu
Autor: Financnik
URL článku: //www.financnik.cz/komodity/financnik/orderflow2017.html (klikněte pro návrat)

Všechna práva vyhrazena (c) Centrum finančního vzdělávání, s.r.o
Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele - společnosti Centrum finančního vzdělávání, s.r.o


2 orderflow kurzy + Petrovy orderflow indikátory za cenu jednoho kurzu

Využijte možnost získat do 28.2.2017 přístup k dvěma on-line orderflow kurzům za cenu jednoho. Navíc s doživotní licencí FIMS indikátorů, které nejsou jinak nabízeny.

O čem je obchodování orderflow?

Intradenní obchodování s využitím orderflow představuje efektivní způsob tradingu založený na sledování tradičních vztahů nabídky a poptávky s využitím moderních softwarových nástrojů. Obchodníci sledující orderflow nevstupují „slepě“ podle podoby cenových úseček nebo indikátorů, ale analyzují ve vytipovaných oblastech aktivitu prodávajících a nakupujících. To jim dovoluje vstupovat často velmi proaktivně a vydělávat společně s market makery.
Neumíte si orderflow obchodování blíže představit? Doporučujeme začít s bezplatnou ebookou Orderflow trader, kterou si můžete stáhnout zde.

2 orderflow kurzy + Petrovy orderflow indikátory za cenu jednoho kurzu

Rádi byste do obchodování orderflow pronikli podrobněji? Využijte aktuální nabídku a získejte dva kurzy orderflow obchodování plus Petrovy orderflow indikátory za cenu běžného kurzu.

Konkrétně získáte:
1. Kurz Profitabilní intradenní strategie pro malé účty popisující prakticky a věcně základy orderflow obchodování ve 4 hodinových lekcích. Ideální pro start s výukou orderflow obchodování.
2. Kurz Kompletní on-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow obsahující přes 16 hodin výuky a mnoho praktických ukázek. Tento kurz shrnuje kompletní know-how, které Petr v dané oblasti vyučuje.
3. Orderflow indikátory pro SierraChart, jejich popis naleznete zde.

Nabízený komplet obsahuje také lekce zaměřené na nastavení programu SierraChart pro sledování orderflow. Pro většinu obchodníků tak představuje zcela ucelený vzdělávací program.

Absolventi kurzu jej hodnotí průměrnou známkou 1,27 a sami si můžete přečíst jejich reference. Například:

Zde si přečtěte i další, jakkoliv neupravované reference.

Přidejte se také k orderflow obchodníkům.

Navíc s bonusem platným do 28.2.2017

Jako bonus jsou pro vás připraveny již publikované články v uzavřené sekci Finančníka týkající se orderflow obchodování a rozsáhlá uzavřená diskuzní skupina.

A dále…

Máte obavy z množství prezentovaných informací? Při objednávce do 28.2.2017 vám garantujeme trvalý, časově neomezený přístup k publikovaným informacím. Studium orderflow si tak můžete rozložit do delšího časového úseku – prostě tak, jak vám to bude vyhovovat. Ukončení přístupu si vyhrazujeme jen v případě, že by docházelo k poškozování našich autorských práv (například sdílením obsahu). Jinak se můžete spolehnout, že zde informace budou tak dlouho, jak budete potřebovat.

Tato nabídka je platná jen do 28.2.2017 a s jistotou se již nebude letos opakovat.

Jak ji využít?

Stačí vyplnit objednávku kurzu Kompletní on-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow.

Ideálně nyní – použijte tuto webovou stránku.


URL článku: //www.financnik.cz/komodity/financnik/orderflow2017.htmlUpozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovaným brokerem či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty či akcie, vždy a pouze za účelem studia. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat s komoditami a akciemi je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte.