Další díly tématického seriálu :

Vyhledávání v článcích

Tip na knihu


Jak na...

Bezplatné ebooky

Otevíráme účet Interactive Brokers - krok 4: marketingové informace, měna


Ještě než se dostanete do části pro vyplnění osobních údajů, upozorní vás aplikace na způsob navigace mezi jednotlivými kroky následující obrazovkou:

Interactive Brokers vás zde upozorňuje, abyste se vyhnuli použití standardního tlačítka Zpět ve vašem prohlížeci. Namísto něho je v registračním formuláři vždy vedle tlačítka Continue umístěno také tlačítko Back pro návrat na předchozí vyplněný formulář.

Po kliknutí na tlačítko Continue vás aplikace přesměruje na formulář pro zadání osobních údajů:

V kolonce Salutation vyberte oslovení z možností Mr./Mrs./Ms. (pan/paní/slečna).

Do kolonky First Name vyplňte křesní jméno.

Do kolonky Middle Initial nevyplňujte nic.

Do kolonky Last Name vyplňte své příjmení.

Do kolonky Suffix nevyplňujte nic.

Do kolonky Street#1 vyplňte adresu ulice s popisným číslem. Pozor: Musí jít o adresu trvalého bydliště a adresa musí být v okénku uvedena přesně tak, jak ji máte na svém občanském průkazu! Pokud je adresa ulice ve formě jména vesnice/města, ve kterém bydlíte (např. Mirotice 99), vyplňte tímto způsobem (tj. Mirotice 99). Pokud nebude uvedena adresa totožná s adresou na vašem občanském průkazu, účet nebude schválen.

Okénko Street#2 nevyplňujte.

Do okénka City napište jméno města vašeho trvalého bydliště. Město pište bez čísla (pokud např. bydlíte Praha 10, napište pouze Praha). Pokud jste v políčku Street#1 vyplnili název ulice jakožto název vesnice/města, v tomto políčku ještě jednou uveďte jméno vesnice/města. (Pokud jste např. jako ulici uvedli Mirotice 99, nyní uveďte do políčka City ještě Mirotice).

Do okénka State/province napište jméno státu (pokud jste Čech, napište Czech, pokud jste Slovák, napište Slovakia).

Do okénka ZIP/Postal Code vyplňte své směrovací číslo, a to bez mezer.

V okénku Country vyberte zemi vašeho trvalého bydliště.

Do okénka Primary Phone vyplňte své telefonní číslo v mezinárodním formátu (tj. v případě ČR s předvolbou +420, v případě SR s předvolbou +421). Telefonní číslo vyplňujte bez mezer. Vyplnit můžete dle vlastní volby jak pevnou linku, tak mobilní telefon.

Okénko Secondary Phone nevyplňujte.

Okénko Fax nevyplňujte.

U řádky Do you have a different mailing adress? nechte zaškrtnuté No.

Náleduje část nazvaná "Security Questions", kde zadáváte odpovědi na otázky vybrané ze seznamu. V případě, že bude Interactive Brokers vyžadovat ověření vaší identity (např. pro připomenutí hesla apod.), vyžádá si od vás odpovědi na tyto otázky. Pokud jednotlivým otázkám nerozumíte, vyberte jakékoliv různé otázky ze seznamu a napište k nim libovolnou odpověď. Důležité není ani tak změní a smysl otázky, ale právě kombinace otázka-odpověď, kterou si řádně poznamenejte (změní otázky + vaše jakákoliv odpověď).

V kolonce How did you hear about us? vyberte volbu IB Partner Referral. Objeví se vám další výběrové menu, kde vyberte Referral Program Partner. Následně se objeví další výběrové menu Who assisted you in openning your account?, kde vyberte Other.

Do kolonky Promotional Code zadejte hodnotu 80053

Uvedení marketingové kódu 80053 znamená, že Finančník.cz dostane za určitých podmínek (budete u IB spokojeně obchodovat) v budoucnu drobnou finanční provizi z rozpočtu Interactive Brokers. Provize jde čistě z marketingového rozpočtu IB a jakkoliv neovlivní podmínky, za kterých obchodujete u IB. Uvedení kódu je samozřejmě zcela dobrovolné, věříme však, že vám informace poskytované zdarma na tomto serveru pomohli natolik, že na druhou stranu podpoříte Finančníka uvedením tohoto kódu, které vás nestojí zcela nic. Předem děkujeme za podporu serveru uvedením našeho marketingového kódu.

Pokud zadáte do formuláře marketingový kód, jako poděkování od nás dostanete aktualizovanou ebooku práce s platformou IB. Další informaci k získání ebooky naleznete na konci tohoto průvodce.

Překontrolujte si, že veškeré uvedené údaje jsou správné. Chyba v údajích může znamenat potřebu vyplňovat později formuláře znovu.

Pokud jsou údaje v pořádku, klikněte na Continue.

Pro pokračování klikněte zde.


Diskutovat k tématu článku můžete zde


Tomáš


(c) foto ISIFA, zdroj ISIFA/Getty Images
(publikováno 29.05.2006, editovat ) Vytisknout tento článek

Předcházející kapitola:
Otevíráme účet Interactive Brokers - krok 3: potvrzovaní kód

Následující kapitola:
Otevíráme účet u Interactive Brokers - krok 5: další osobní údaje

Klíčová slova použitá v článku:
market

Finančník.cz je místo, kde už od roku 2004:

  • Autoři webu a zkušení tradeři Petr a Tomáš předávají své know-how.
  • Autoři webu Petr a Tomáš přinášejí kompletní vzdělání v tradingu.
  • Naleznete nejkomplexnější informace o tradingu v českém jazyce.
  • Získáte profesionální tipy a rady, plynoucí z reálných zkušeností z trhů.
  • Najdete inspiraci a motivaci k novému životnímu stylu tradera.
  • 2x týdně naleznete nový článek věnovaný úspěšnému tradingu.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.