Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

Jardat

k tomu klise o dodrzovani OP ti reknu jenom tolik, ze historie nezarucuje budoucni vysledky, takze to tak jednoduche s tim dodrzovanim OP neni. A rozdil mezi ztracejicim a profitujicim obchodnikem neni v discipline, protoze i s disciplinou muzes vesele ztracet, ale ve schopnosti prizpusobit se trhu, protoze ten se vice ci mene stale meni a v kazde situaci muze fungovat neco jineho.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

1) Spise jsem mel na mysli fundamenty, ktere jsou na ForexFactory vyhlasovany v urcite hodiny, ale neplanuji je presne obchodovat. Jen proste zaloha stejnych dat jako na FxF. Mate nekdo neco podobneho?

2) Jak dlouho vam trva, nez se vam zpravy objevi na pc? Mam dojem, ze trhy je jiz obchoduji uderem rekneme 16hodiny, ale na FxF trva nejakou minutu, nez se objevi. Tim mi logicky vychazi, ze musi byt jeste nekde neco rychlejsiho. Mozna se pletu.

Diky
Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja osobne fundamenty nectu jen reaguji co dela trh a hlidam cas kdy se vyhlasuji. Jinak už to dnes balim obchodů požehnaně moc 5, no krom jednoho vše dle planu celkem +256 usd SIM,SIM,SIM salá bim :) už jen 200 usd abych mněl 2000 usd které jsem nahrabal jen za tento měsíc. Co myslíte kolegové jet LIVE? at se dari!!!

16983

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jaj takto, no tak ak ti staci vediet kedy maju byt vyhlasene ake spravy myslim ze postaci forex factory, za poslednych XY neviem kolko dni som nepostrehol ze by to vypadlo na cely den..

druha vec, necakaj od free portalu ze to budes mat v momente vyhlasenia :)

za tretie a to je len moj subjektivny dojem, neviem ako funguje vyhlasovanie ale podla mna tie info maju uz niektori obchodnici skor, castejsie som si vsimol ze par minut pred vyhlasenim sa trh dostane do mensieho chopu, aby po vyhlaseni pokracoval v predchadzajucom trende.. proste som nezaregistroval situaciu ze napr po nejakom downtrende XY bodov a vyhlaseni fundamentu trh otocil o 180, ale toto vravim ze to len moj nazor, nemam to nicim podlozene

P.S.: rogi drzim palciaky

cest

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kluci, ja vim, ze staci forex factory. ALE CO KDYZ zrovna nebude fungovat??? Abych nemusel delat najednou rychle rozhodnuti ve smyslu - "nebudu dnes obchodovat". Znate to jak mysl je zakerna, kdyz nejste na pozoru. :) Mit druhou moznost jako zalohu, pro klid. Je neco stejneho na jinych strankach? Pripada mi, ze vsichni jedou podle forexfactory. Ja nic zatim bohuzel nenasel.
Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...