Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to dnes balim, ocividne nejaka vyssia moc nechce aby som si dnes nieco "utrhol".. prvy vstup som si vsimol az nejaku minutu po, ked som sa preklikol na vyssi TF, nemal som tu uroven zaznacenu.. ten druhy, no ved posudte sami, som si nevsimol ze som otvoril pod close, co mam vypocitane SL5 nad close vstupnej usecky je OK.. aach jaj nech sa dari

16961

16962

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes to byl docela pěkný mazec!! Nejdřív všichni vybobčení před Benovým rozhřešením, pak zjistili že nedostanou nakrmeno tak jak si přáli a posunuli minima níž, no a teď pro změnu zase velké sezónní nákupy, EURUSD téměř o dvě figury nahoru, kde se nejspíš na chvíli do té 1,45 zakousne a bude si s touto úrovní hrát jako štěně s kostí ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mě se zdála včera hodně zajímavá oblast na shortování na ESku při prolomení 1170 a pozici jsem podržel až do náznaku vyčerpání poklesu (nižší TF, blízkost supportu,odraz na EURUSD). EMAcky byly nasměrovány tak jak je mám rád, sentiment na trhu byl dostatečně negativní před vystoupením velkého Bena, tak jsem očekával výrazný posun dolů a uzavřel na 1135.

16963

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zury Napsal:
-------------------------------------------------------
> Přeju krásné poledne, přikládám kratoučký přehled
> co se odehrává na ESku za posledních pár dní.
>
> Diskuze opět vítána
>
> >> Dillinger
> Používám platformu MarketDelta - Investor/RT, je
> to ta samá věc, jen druhý jmenovaný nemá Footprint
> grafy.
>
>

máš to pěkně zdokumentovaný, moc se mi líbí to páteční ESko s fotkou šéfa velkotiskárny na prachy :D
Market delta máš napojený přes jaký datafeed, IB? Oni mají tuším různé varianty podle poskytovatele dat, jestli se nepletu. Dačí se ti pomocí toho prohlídnout do hloubky trhu? ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

byl tam zajimavy vstup i 16,21 ale, ale po bitve .... trochu jsem ho popsal jak to chapu ja, aby to nebyl jen obrazek, co mne vede k obchodu :) i kdyz se to da zjednodusit : U LOD HaS po vyraznem dowtrendu a na korekci up viz screen, beru literaturu a valim na koupak vyuzit slunicka. at se dari

16967

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...