Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

yax:

trochu se zpožděním odpovídám: nejde ani tak o nějakou propagaci, jako o to, že to prezentuješ jako jedinou možnou cestu..to je asi to, co mi na tom vadí..nedáváš to jako možnost, nýbrž jako nutnost..jinak mi ale Market Profile vůbec nevadí, nejsem nijak vyhraněný, jakože bych to lidem sabotoval, protože se to stává populárnější a já to jet nechci..to vůbec ne..stejně jako Jim říkal i já věřím, že právě ten odstup na vyšší timeframe a principy MP můžou člověkovi poskytnout ten náhled na trh, který nedokázal uchopit z normálních grafů a nižších timeframe..ale i tam to jde..jde o to, jestli člověk dokáže prokouknout do pozadí klasických grafů, nebo potřebuje nějak postrčit - právě třeba skrz MP..jinak osobně se mi volume profily a footprint třeba naopak líbí hodně..

takže to není o žádné nevraživosti, ale mělo by to být hlavně o vzájemném respektu k nástrojům těch druhých - z obou stran..pravděpodobnost funguje u všeho stejně..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax (případně roman06, Airmike nebo kdo používáte orderflow, footprint apod.):

jestli se můžu zeptat k tématu, jak časuješ vstupy a výstupy? Ve footprintu dejme tomu vidím nějakou významnou úroveň, kterou trh neprorazil, otočil se a jde od ní pryč - co potom? Vstup za market, stopku nad hranici, profit na nějaký násobek RRR nebo jinou hranici? Nebo vstup limitem přímo na ceně a buď se trh vrátí nebo ne? U systémů založených na orderflow sice chápu tu logiku, která určuje kam trh asi míří, ale nevidím tam ty jednoznačné signály pro vstup a výstup, jako je třeba průraz Ross hooku. Díky za objasnění.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dillinger: nechci vypadat jako prudič, ale navrhuju, abys založil samostatné vlákno, třeba "Komentáře k aktuálnímu dění na trzích". Ono se s těmi tvými příspěvky nedá dost dobře diskutovat, takže do tématu vvláklna moc nezapadají, ale zase nevidím důvod, proč nekomentovat - jen na místě k tomu určeném.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak první milionek VOLUME dosažen během první hodinky od OPEN (ESko), trh nám hezky rotuje kolem 1140, to je ale náhoda, kdo by to jen čekal :))))

Navratil, Dillinger:
Moc tomu nerozumim, proč jsou příspěvky Dillingera mimo toto vlákno? Alespon ty poslední 3 se hodí právě sem, sice jsou to takové výkřiky ale souvisí s aktuálním děním na trzích.

Pozn.
Dívám se, že se na finančíku konečně začíná objevovat order flow, gratuluji :) konečně osvěta.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Navratil: dík za reakci ;) Řekl bych, že to bude určitě věcí názoru, ten tvůj ti samozřejmě nijak neberu. Diskuse vždycky nějak začíná, dle mého by měla na základě fakt a to jsou v tomto případě přímé podněty k současným pohybům na trzích. Ale je mi jasný a respektuji to, že pro něčí strategii je úplně jedno na základě čeho k těm pohybům pravděpodobně dochází a hlídá si jen TA a neptá se po příčinách. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zury, dillinger: já z toho mám pocit, že těmi výkřiky ta diskuze zároveň začíná i končí, proto mi to do vlákna "Diskuze..." úplně nesedí, ale už se k tomu nebudu vyjadřovat, dost bylo offtopiku. Peace.

zury: k tomu orderflow, máš k tomu co říct? já zatím zkoumám a tápu...myšlenka je jasná, ale uvedení do praxe u mě jaksi pokulhává.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pajus:

zdarec, 5.11. jedu na to, z hroznu to je aspon v Chorvatsku myslim RAKIJA

dnes kdyz jsem jel z prace mimo jine v 17,00 tak v aute zpravy ze se burza zas hrozne propadla, prijedu dom 17,15 zapnu PC a TF down 19 bodu a uz je zas skoro na open, to jsou strasaci, ja to tak hrozne nevidim aspon objemy mne nepresvedcili jak to vidis ty.

at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...