Archiv rubriky: Uzavřená sekce - AOS

Princip Statistických Arbitráží aplikovaný na Market Internals

V minulém článku jsem se věnoval konceptu Market Quality vytvořenému s pomocí Market Internals. Poslední kurz Market Internals v ČR máme sice za sebou, ale přesto se k tématu Market Internals vrátím znovu, abych představil ještě jedno zajímavé pojetí aplikace Market Internals.

celý článek


Market Quality koncept s pomocí Market Internals

Před pár týdny jsem v zahraničí prezentoval jeden ze svých praktických tradingových konceptů, kterému říkám Market Quality. Jednalo se o prezentaci v souvislosti s možnými aplikacemi Market Internals. V dnešním článku bych tedy rád tuto prezentaci přinesl v souhrnné podobě i lokálním traderům.

celý článek


Jak vypadá snížení drawdownu o téměř 70 % za 7 minut „práce“

V dnešním článku představím konkrétně, krok po kroku, jak může efektivní práce s Market Internals přinést snížení drawdownu až o 70 %, a to za cca 7 minut práce (na běžném počítači, na laptopu by optimalizace zřejmě trvala o něco déle). Pojďme na to.

celý článek


Kolik optimalizačních inputs je přijatelných?

V dnešním článku bych se rád podělil o jednu zajímavou studii, která nabídne odpověď na jednu častou otázku, a sice, kolik optimalizačních inputs je pro strategii přijatelných a kde jsou již nepřípustné hranice. Pojďme tedy na to.

celý článek


Proč nesmí Market Internals chybět ve vaší AOS výbavě

Market Internals zřejmě zcela naposledy. Jak už jsem avizoval několikrát dříve, kurz byl pro svoji světovou jedinečnost uveden výrazným zahraničním partnerem na celosvětový trh v AJ, a z ČR bude na přání partnera stažen. Než se však tak stane, pojďme ještě provést několik důležitých rekapitulací.

celý článek


Perfekcionismus a minimum viable strategy

Má zkušenost s mnoha studenty VIP AOS Turbo, ale i s vlastním obchodováním a s vývojem vlastního fondu, mě naučila jednu důležitou věc: Nežeňte se za „perfekcionismem“. Je to zcela zbytečné. Raději postupně zlepšujte průměrné na opravdu dobré.

celý článek


Co jsem se naučil z přípravy vlastního fondu

V rámci klidnějších letních dnů přináším dnes souhrn několika bodů toho, co jsem se naučil, resp. si opakovaně potvrdil, během přípravy a vzniku vlastního mezinárodního investičního fondu.

celý článek


5 věcí, které mě v AOS posunuly rychle vpřed

V dnešním článku bych rád pro inspiraci shrnul několik důležitých bodů, které mně pomohly se mnohem rychleji pohnout vpřed v AOS tradingu. Některé body budou možná trochu nečekané, ale i tak věřím, že vám dokáží přinést zajímavé podněty k zamyšlení.

celý článek


5 důvodů, proč do AOS obchodování zahrnout swing strategie

Poslední dobou jsem dostal několik dotazů, proč a zda by se AOS obchodník měl zabývat také swing strategiemi. V dnešním článku jsem se pokusil udělat shrnutí nejdůležitějších bodů, proč je mít swing strategie v portfoliu rozhodně rozumné.

celý článek


VIP AOS Market Internals: Praktické ukázky před (posledním) živým termínem

Jak jsem již nedávno avizoval v emailu rozeslaném VIP Turbo klientům, VIP AOS Market Internals kurz bude brzy stažen z českého trhu, a to na žádost významného partnera, který se tento můj unikátní a celosvětově jediný seminář svého druhu rozhodl se vzájemnou pomocí uvést na zahraniční trh.

celý článek


Breakout strategie na Akcie

V rámci příprav spuštění privátního fondu jsme v minulých týdnech začali testovat možnosti VIP AOS Turbo workflow také pro akciové obchodování (někteří z našich investorů by preferovali akciový CTA program raději než futures CTA program). Proto jsme se s týmem pustili do práce a začali testovat možnosti.

celý článek


Archiv Další starší články v archivu


Praktické kurzy obchodování na burze serveru Financnik.cz

Maximálně praktická témata, bez zatěžování zbytečnými akademickými a nepraktickými informacemi. Jedinečné reference účastníků, profesionální přístup zkušených obchodníků.

On-line kurzy:

Aktuální termíny prezenčních kurzů:


Vyhledávání v článcích

Přímá cesta k informacím

Nejžhavější diskuse


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.