Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
 • Články v klientské sekci

  Vytváření skriptu kalendáře událostí

  V dnešním tutoriálu si procvičíme znalosti získané v průběhu minikurzu Pandas a vytvoříme ekonomický kalendář, který nám každý den zobrazí očekávané události.

  Sekce: TechLab

  Využití statických proměnných pro vytváření ranků

  Statické proměnné představují v Amibrokeru mocné nástroje. S jejich pomocí můžeme vytvářet například sofistikované systémy řazení obchodovaných trhů.

  Sekce: TechLab

  Asynchronní procesy v Pythonu

  V dnešním tutoriálu si řekneme, co to jsou asynchronní procesy, tedy možnosti jak nechat počítač provádět několik úloh současně a ukážeme si na jednoduchém příkladu, jakým způsobem lze tento princip zapojit do vytvářeného Python skriptu.

  Sekce: TechLab

  Tipy pro práci s Jupyter Notebookem

  V tutoriálu si ukážeme několik tipů a postupů pro zjednodušení práce, v podstatě se jedná o řešení nuancí, na které jsem během používání Jupyter Notebooku narazil.

  Sekce: TechLab

  Testování dopadu vyhlašování hospodářských výsledků na výsledky strategií

  Držet strategie přes vyhlašování earnings nebo pozice raději zavírat. Na to nám nejlépe odpoví backtest. Jak konkrétně jej provést ukazuje dnešní tutoriál.

  Sekce: TechLab

  Sledování funkčnosti spojení s IB pomocí aplikace Watchdog

  U automatizace obchodování patří mezi nejdůležitější kroky zajištění funkčnosti obchodní platformy a to zejména v době, kdy naše skripty odesílají příkazy do trhu. V dnešním videu si ukážeme jak aplikaci nastavit a používat.

  Sekce: TechLab

  Využití intradenních dat pro zkoumání edge trendových dnů

  V minulém tutoriálu jsem ukázal, jak získávám skoro zadarmo kvalitní intradenní data amerických akcií. V dnešním tutoriálu ukáži, jak data používám pro hledání obchodovatelného edge.

  Sekce: TechLab

  Jak používat více verzí Pythonu v jednom počítači

  Dnes si ukážeme jakým způsobem můžeme na jednom počítači provozovat více verzí Pythonu a jak je přepínat.

  Sekce: TechLab

  Historická a živá intradenní data všech US akcií do Pythonu skoro zadarmo

  Dlouho jsem hledal způsob, jak snadno a co nejlevněji získávat skrz API kvalitní historická data amerických akcií pro python analýzy. V dnešním tutoriálu se podělím "jak na to".

  Sekce: TechLab

  AmiPy - rozšíření Amibrokeru pro skriptování v Pythonu

  V dnešním tutoriálu si shrneme tři způsoby, jak můžeme do práce s Amibrokerem zapojit Python. Podrobněji se budu věnovat doplňku AmiPy, který nám umožní používat Python v rámci AFL kódu. Ukážeme si nejen postup instalace, ale také jak nové funkce používat.

  Sekce: TechLab

  Od myšlenky k reálným obchodům


  Pravděpodobně nejupřímnější kniha týkající se obchodování vydaná na českém trhu.

  Praktický průvodce dosažení nejen finanční, ale i časové svobody obchodováním finančních trhů. Nevydávejte se cestou ztrácející většiny a inspirujte se tipy tradera s 20letou praxí. Implementujte již od samotného začátku své praxe důležité systematické procesy a správné myšlení, které výrazně zvyšuje šance na stabilně profitabilní obchodování. Získat knihu

  Nemáte trading takový, jaký byste si jej představovali?

  Trápí vás impulzivní obchody? Black-out dny? Hodiny denně před monitorem? Naučte se obchodovat systematicky s mechanickými přístupy. Svěřte rutinny počítačům. Naučte se profitovat jako profesionálové.

  Přejít na Základy profitabilního obchodování v 10 týdnech
×
×
 • Vytvořit...