Jump to content
Co nového? Mé kurzy
 • Publikované články:

  Jupyter Notebook 7

  Tvůrci oblíbeného editoru kódu chystají upgrade a novou verzi si můžeme už nyní otestovat ve formě beta verze. V dnešním tutoriálu si ukážeme jak provést instalaci a také v čem nám tato verze může usnadnit práci.

  Sekce: TechLab

  Ovládání vzdáleného python skriptu pomocí Telegramu

  Mé obchodování ovládají python skripty, běžící na vzdáleném serveru. Průběžně vylepšuji možnosti, jak se skripty komunikovat po mobilním telefonu. V posledním upgrade svého autotraderu jsem zapojil API open source služby Telegram.

  Sekce: TechLab

  Nová verze Autotraderu 1.7

  Připravil jsem novou verzi Autotraderu, v dnešním tutoriálu se podíváme podrobněji na provedené změny a také si ukážeme, jak provést upgrade stávajícího řešení.

  Sekce: TechLab

  Stahování earnings dat z Nasdaq.com

  Při svém obchodování vyřazuji signály v akciích, které procházejí vyhlašování hospodářských výsledků. Musím tak mít co nejspolehlivějších databázi dnů, ve kterých k vyhlašování earnings dochází.

  Sekce: TechLab

  Automatizované publikování statických stránek na internetu

  V dnešním tutoriálu si představíme platformu, která nabízí hosting statických stránek, tedy umožní poměrně jednoduše vytvořené stránky publikovat na web a mít je přístupné jako běžnou internetovou stránku.

  Sekce: TechLab

  Umělá inteligence coby pomocník pro psaní Python skriptů

  V dnešní době slyšíme o umělé inteligenci na každém kroku, ale možná jste ještě nezkoušeli, jak hodně může pomoci v tradingu. V dnešním videu jsem připravil ukázku jak pomocí .A.I. chatu připravuji Python skripty, nad kterými bych si jinak lámal hlavu dlouhou dobu.

  Sekce: TechLab

  Report explorer

  V dnešním tutoriálu si ukážeme jak udržovat přehled o prováděných backtestech pomocí Report exploreru.

  Sekce: TechLab

  Filtr PTP akcií pro Yahoodata

  V rámci obchodování bychom se měli z důvodu vysoké zajišťovací daně vyvarovat PTP akciím. V praxi tak musíme najít způsob, jak tyto akcie vyřadit z obchodních signálů. V tutoriálu si ukážeme, jak je možné filtr vytvořit pro používání Yahoodat.

  Sekce: TechLab

  Lepší plánovač úloh

  Pro spouštění automatizačních skriptů je potřeba na platformě Windows Plánovač úloh (anglicky Task scheduler). Ten originální od Windows mi však nikdy nefungoval bez problémů a především neuměl hlásit situace, kdy úloha z nějakého důvodu neproběhla. V tomto videu popíši řešení, které používám pro automatizované spouštění úloh dnes a které mi běží naprosto bez problémů již mnoho měsíců.

  Sekce: TechLab

  Příprava signálů pro obousměrné strategie pomocí nové verze skriptu Generátor

  Autotrader neumožňuje zpracování systémů obchodujících na dvě strany, tedy zároveň na long i short stranu. V praxi postupujeme tak, že takový systém rozdělíme na dvě samostatné strategie. Nově jsme připravili ucelený pracovní postup, který umožní přípravu vstupních signálů v rámci nové verze skriptu generator.py.

  Sekce: TechLab

  Od myšlenky k reálným obchodům


  Pravděpodobně nejupřímnější kniha týkající se obchodování vydaná na českém trhu.

  Praktický průvodce dosažení nejen finanční, ale i časové svobody obchodováním finančních trhů. Nevydávejte se cestou ztrácející většiny a inspirujte se tipy tradera s 20letou praxí. Implementujte již od samotného začátku své praxe důležité systematické procesy a správné myšlení, které výrazně zvyšuje šance na stabilně profitabilní obchodování. Získat knihu

  Nemáte trading takový, jaký byste si jej představovali?

  Trápí vás impulzivní obchody? Black-out dny? Hodiny denně před monitorem? Naučte se obchodovat systematicky s mechanickými přístupy. Svěřte rutinny počítačům. Naučte se profitovat jako profesionálové.

  Workshop profitabilního obchodování od A do Z
×
×
 • Vytvořit...