Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Upozornění: Tradingem k bohatství v prodeji!


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 180
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

DeLucky:

Protoze nechceme.

Ano, jsme obchodnici, ale toto neni nas primarni zajem - spolecnost Impossible ma jine (a podstatne profitabilnejsi) aktivity nez vydavani knizek. Jak muzete videt, knihu jsme do SR zajistili - mame distribucniho partnera, ktery zajisti vyuziti distribucni site kamennych knihkupectvi. Myslim, ze toto je dostatecny krok. Nemame duvod se vymlouvat, zvlaste kdyz je vse vyreseno ke vsestranne spokojenosti (knihu bude do 1-2 tydnu mozno zakoupit).

Za sebe Vas jen prosim, abyste priste lepe vazil slova, zvlaste pak kdyz neznate cele pozadi a mate jen velmi povrchni a znacne omezeny prehled o cele veci. Na podobne reakce byvam celkem alergicky a jako clovek, ktery touto aktivitou rozhodne nezbohatne, si to mohu dovolit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vážený pane Martínku ,

Jistě již se něco takového nebude opakovat velice se vám i všem ještě jednou hluboce a poníženě omlouvám .Bylo to z mé strany velice netaktní a neprofesionální jednal jsem pod nátlakem emocí a z nerozvážnosti .Pojďme se tedy teď věnovat obchodním technikám , já osobně si koupím knihu až v kamenném obchodě tedy poté kdy se u nás na Slovensku kniha objeví v obchodech .

Ještě jednou příjměte mou hlubokou omluvu a děkuji za vaše pochopení s úctou .
Dresta Daniel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Danieli,

nejsem urazlivy clovek, takze neni treba se hluboce a ponizene omlouvat. :-) Jen me mrzi, kdyz nekdo hodnoti obchodni strategii, o jejiz podstate a dlouhodobem planovani nema presne informace. Verim vsak, ze vse podstatne jiz bylo vyjasneno - na sve si nakonec prijdou jak zajemci z CR, tak i ze SR, a to je hlavni. :-)

Diky, hezky vecer,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jistě nebudeme se přece hádat ne .Myslím si že dnes už toho negativního na tomto serweru bylo dost nemyslíte , s tím by jistě souhlasil i jiný přispěvovatel který se dnes zřekl další účasti na tomto diskusním foru jenže k tomu se nechci dále vyjadřovat myslím si že takové hodnocení mi ani nepřísluší jsem tady krátce a chci se věnovat tredingu a né pocitům druhých lidí . Takže všechno dobré OK .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

dnes si jdu na poštu pro knihu tohoto vlákna (už se teším na víkend, rodina asi moc ne). Aktivně jsem objednal knihu i pro známé a ta mi pravděpodobně zůstane (určitě).
Protože jsem skromný a 2 ks této publikace nepotřebuji mít v knihovně, nabízím 1 ks k odpordeji.
Mail mám přístupný.
Zdraví doublebay.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Martinek

rekl bych, ze jsem nasel vadu na krase na Tradingem k bohatstvi.
1. nedostatecny rejstrik oproti originalu - ackoli znam knihu tam i zpatky tak mi to vadi, byl k tomu nejaky duvod?
2. zavaznejsi - cisla stran v rejstriku VUBEC neodpovidaji tomu kam maji smerovat (RSI, Elder ray, Triple screen system, vlastne VSECHNO je spatne)

vubec nechapu jak se to mohlo stat, ale k profesionalite to ma daleko. mrzi me to, protoze vim jakou jste s tim meli vsichni praci, ale priste bych rad za sve penize dostal vse v poradku.

prosim, nechci aby to vyznelo jakkoli utocne, nejak mi nejdou vyjadrit emoce, berte to jako mile :-) upozorneni.

P.S. Martine, muzu jen vedet jak se to stalo? (klidne na soukromy mail, mate ho viz WT_Martin :-) )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lukasi,

ad 1 - Souhlasim, to je nedostatek i z meho uhlu pohledu. :-(

ad 2 - Doslo k chybe v tiskarne, ktera vedla k posunu. Nicmene co jsem koukal, tak snad nejde uplne o globalni problem. V kazdem pripade diky za upozorneni.

U dalsich titulu se na rejstrik rozhodne zamerime vice. Mrzi mne, ze se nam tohle nepovedlo na stejne urovni, jako zbytek knihy. :-/ Rozhodne se tato vec nebude opakovat. Diky za upozorneni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Táto skvostná kniha je už istý čas v jednom kníhkupectve v BA za 940 Sk. (necelý mesiac)

Ak ale môžem doporučiť tak si ju objednajte u toho nemenovaného kníhkupectva z Martina.
Dnes mi prišiel od nich mail že zlacnela na 846Sk. Vrelo odporúčam. Zabezpečujú tiež dopravu úplne zdarma.

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...