Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Upozornění: Tradingem k bohatství v prodeji!


Doporučené příspěvky

Ahoj vsichni traderi,
poprve se na tomto skvelem serveru zpojuji do diskuse a vlastne se i tim hlasim mezi vas. Jsem absolutni novacek v tomto bussinesu, jen s to vyjimkou, ze uz se mi dostali do rukou dve knihy-prvni od majitelu FINANCNIKA a druha od DR.Eldera - a to az do Skotska (prisla v poradku). Jsem rad, ze jsem si ji objednal. U prekladu mne pouze prekvapila a pobavila veta na str. 283 "Je pravdepodobnejsi, ze serie ctyr ztrat za sebou prijde drive drive nez serie 40 ztrat." . To uz neni pravdepodobnost, to je jistota. Tak jako kdyz hodime kamen do vody, vzdy vytvori kruhy - ctyri roky mi byli drive nez prijde ctricitka. :)

Preji vsem poctivym mnoho uspechu v dosahovani cilu

&

Never give up.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 180
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všetkých traderov,
Som zo Slovenska a mám rovnaký problém ako vsetci Slovaci v tejto diskusii :) .. Mam velký záujem o knihu "Tradingem k bohatství", no nakolko si ju nemozem objednat, chcem poprosit nejakeho priatela tradera, najlepsie dvoch, ktori sa chystaju na nejaky kurz od financnika, kde by sa stretli. Mal by som taky plán: niekto z Ciech by si knihu (pre mna) objednal a druhy kamarat zo Slovenska by ju doniesol na SR a poslal mi ju postou. Nijaky lepsi napad ma nenapada, ako si knihu zabezbecit, preto vas prosim o pomoc... samozrejme vsetko uhradim.

Prajem pekný deň,
(dychtivý začiatočnik) jakub89 ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Martinek:
knihu som objednal priblizne pred troma tyzdnami. Zatial nedorazila. Mozte ma informovat v akom stave je moja objednavka? (ak som spravne pochopil, ste zapojeny do distribucie)

Email mam zverejneny. Adresa bola Prazska.
Bohuzial mi uz par zasielok z Ceskej posty zmizlo. To sem ale nepatri ;-)

Dakujem.
--snoopy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Martinek:
proc je postovne na Slovensko takovy problem pro vydavatele, kdyz postovne hradi clovek, ktery si knihu objednal? Pak preci nemusi vydavatele postovne trapit?? Jde mi o to, ze neni problem poslat knihu do CR z USA, ale je velky problem poslat knihu z CR na Slovensko, coz nechapu?? Uprimne, je mi lito kolegu ze Slovenska.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Libici,

me je kolegu ze Slovenska sice take lito (byt ted uz je situace temer vyresena, viz vyse), ale jde zkratka o prostou vec - nevyzvednute zasilky. Kdyz si v CR nekdo neprebere dobirku, tak ma vydavatel/distributor ztratu cca 100 Kc. Kdyz si ji nekdo neprebere v SR, jeho ztrata je cca 300 Kc. S ohledem na toto riziko a nezanedbatelne mnozstvi vracenych zasilek (neni jich nijak extremne moc, ale rozhodne uz to finalni zisk ovlivnuje) se proto vydavatel rozhodl rozesilat knihy dobirkou jen v ramci CR.

Kdyz denne (po - pa) odejde napr. 200 baliku, z nich se 5 vrati, tak uz to je 100 nevyzvednutych dobirek mesicne, coz je znat i pri cene v ramci CR, natoz pak v ramci SR. Cena knihy neni nijak predimenzovana, odrazi vysoke naklady, a proto zde nejsou zrovna velke rezervy na podobne veci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...