Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Upozornění: Tradingem k bohatství v prodeji!


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 180
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
Spíše jen ze zvědavosti bych měl dotaz na Martinka. Hodně předchozích příspěvků hovořilo o poškození (měkká vazba -rohy) během zaslání. Vím, že je pro mnohé mnohem důležitější obsah knihy než její forma, ale zajímal by mě jaký je cenový rozdíl měkké vazby a tvrdé. Jelikož se jedná o knihu, která není na jedno přečtení, přimlouval bych se příště za tvrdou vazbu. Já sám používám anglickou verzi a již několikrát jsem se k různým kapitolám vracel a jistě se vracet budu. Tak snad tolik.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zbynku,

pokud se nam podari u dalsi knihy snizit vyrobni naklady, urcite zvazime pouziti pevne vazby.

Jak ale rikam, v tomto pripade bych se problemu nebal, kniha je relativne tenka (312 stran neni tak moc), vazba je kvalitni a kniha by mela vydrzet. Mam 99% knih s lepenou vazbou a naprosta vetsina z nich je i po nekolika letech, kdy se k nim pravidelne vracim, zcela v poradku.

Prijde mi tudiz zbytecne navysovat uz tak relativne vysokou cenu proto, abychom u knihy mohli mit pevnou vazbu.

Kazdopadne diky za tip. Jak jsem napsal, v pripade vyrazneho snizeni vyrobnich nakladu zvazime u dalsiho titulu pouziti pevne vazby.

Hezky den,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem si dnes konečně knihu vyzvednul na poště, i když podle zdejších příspěvků jsem patřil mezi první komu byl titul zaslán. Přes chatrné a poškozené balení, kniha nedoznala žádné újmy.
Kniha je super, mnohokrát díky. Už se těším na další tituly.

S pozdravem Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím traderi ,

takže som sa pustil do čítanie tejto knižky a som rád že sa niekto podujal ju preložiť , lebo ak by som ju mal čitať v angličtine so slovníkom v ruke , aj keď trochu viem anglicky , určite by som to nepochopil tak ako je to napísane v zrozumiteľnom jazyku..
Som síce ešte len na 80 strane ale mám z toho veľmi zmiešané pocity . Všade sa píše ako kto stráca a, ako sú všetci odsúdení na zánik ako treba namiesto slovo alkoholik zameniť za stratu , ako je problém robiť trading z bytu , lebo nie ste nikdy prvý kto získa novinky /str.74/ a pod...
Ak by som v súčasnosti nemal preštudovaného z veľkej časti finančníka , neabsolvoval niekľko ich kurzov a nerobil , aj keď zatiaľ iba pár dní , papertrading a začal by som túto knihu čítať ako prvú neviem či by som sa pustil do vzdelávania na tomto ,inak skvelom , webe a márnil tým čas lebo už skôr ako by som začal študovať nejaké info ohľadom tradingu bol by som odsúdený na zánik v byznise menom burza lebo tu chce kaťdý každého ošklbať a brat nepozná brata....
Robím byznis už pár rokov a aj tu sú tí ktorí Vás chcú ošklbať , a "vďaka takýmto som prišiel už o nemalé peniaze , ale nie je ich až toľko , lebo ostatní chcú som mnou robiť byznis korektne.......
Je to iba môj subjektívny názor a ako vravím prečítal som zatiaľ iba 80 strán , tak som zvedavý čo mi prinesie zvyšok tejto knihy....
Ak máte nejaký iný názor poprípade by ste chceli rozvinúť diskusiu na túto knižku budem len rád....
Ďakujem. Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Jaro 87:

Pri cteni anglickeho originalu jsem nemel pocity jako mate Vy pri cteni ceskeho prekladu. Kniha je psana realisticky, avsak ne zpusobem, ze by Vas mela od tradingu odradit. Cesky preklad jsem necetl, takze jej tezko mohu hodnotit.

Z meho pohledu je burza skutecne mistem, kde Vas chce velmi mnoho lidi pripravit o penize. Brokeri jsou ukazkovym prikladem, viz clanek na financnikovi. Scalperi, kteri scalpuji Vase stopy jsou dalsim ukazkovym prikladem. Obchodnici na parketu, kteri obchoduji ve snaze vydelat na Vasich stopech. 50% radoby skolitelu prodava systemy, ktere vypadaji krasne na papire, ale v realu jsou totalni propadak. 50% knih obsahuji informace, ktere maji desetinovou hodnotu prodejni ceny knihy. Obchodnici na parketu uz byli nekolikrate vysetrovani za defraudaci. Medialni hry fondu, kteri umyslne vypousteji informace do medii za ucelem vlastniho profitu na stocks, se kterymi obchoduji. Atd. atd. atd. Myslim si, ze velkym problemem mnoha zacatecniku jsou ruzove bryle, ktere jim nasazuji lide profitujici prave na tom, ze z tradingu delaji nedelni oddychovou zalezitost. Kazdy skolitel nebo prodejce jakehokoliv materialu Vam nikdy nerekne, ze trading je tvrda hra o penize. Vzdycky Vam rekne, ze trading je nejlepsi vec, jakou kdy poznal. Samozrejme, kdyby Vam rekl realitu, proda mnohem mene materialu nez kdyz Vam nasadi ruzove bryle. Nerikam, ze jine oblasti podnikani jsou jednodussi. Rikam, ze trading neni o nic jednodussi nez jakakoliv jina oblast podnikani. Jednoduchy business z tradingu dela kazdy, kdo jakkoliv profituje na tom, ze Vy tradujete nebo se chcete naucit tradingu.
Jednoduchy priklad: broker, ktery ma 3,000 klientu a kazdy tento klient jednou denne udela jeden trade v mini Dow Jones. Tzn. hruby prijem pro brokera 18,000 USD denne. Tj. 396,000 USD za mesic, tzn. 4,752,000 USD za rok. Na tyto penize se jako trader hodne nadrete a hodne nastudujete. Chapete, proc broker nikdy nerekne, ze trading je tvrda hra o penize???
Skolitel prodavajici kurz v hodnote 8,000 Kc: na tento kurz prijde 300 lidi. Tj. hruby prijem 2,400,000 Kc. Kdyz takovyto kurz udela 4x do roka, ma hruby prijem 10,000,000 Kc. Myslite, ze Vam takovyto skolitel nekdy napise, ze trading je velmi narocny??
Jeste jednou rikam, trading je stejne narocny jako jakakoliv jina oblast podnikani. Rozhodne je lepe, kdyz se doctete, co vsechno Vas muze potkat, na co mate byt opatrny a cemu se mate vyhnout obloukem. Rozhodne nestavte na informacich, ktere Vam podava nekdo, kdo se Vam snazi neco prodat. V tradingu se z 90% mluvi o tech co vydelali, z 10% o tech co prodelali. Kdyz nekdo napise, ze prodelal penize, 95% lidi to radeji prehledne, protoze jejich vidina mozneho vydelku je mnohem silnejsi. Kdyz Vam nekdo napise, ze vydelal 42 Mil USD za dva roky, precte si o tom kazdy. Kdyz Vam Pavel33 napise, ze nejdrive prisel uplne o vse [rodina, penize], nikdo se ho nezepta, co bylo duvodem, kde udelal chybu, co by doporucil jinym obchodnikum?
Penize lze prodelat i v jinem businessu, stejne tak jako v tradingu. Rozdil je v tom, ze do jineho businessu Vas nikdo nelaka tolik jako do tradingu. A proto zastavam nazor, ze kazdy zacatecnik ma nasazeny ruzove bryle, dokud si je sam nesunda.
Tot muj nazor na vec.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...