Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FPI - Fractional Product Inefficiency


michal_kk

Doporučené příspěvky

DarkMan: velikost lotu je zavisla na ceně, tak aby dala "1". viz můj přeposlaný příspěvek: >> it requires a non-"lot"-sized trade in at least one currency. For example: ..... výše.

šlo by to částečně obelstít kumulovaným počtem minilotů, pak sice nebude hedging čistý = otevřená pozice > zisk / ztráta. i když FPI má své úskalí velmi mě zaujala.

DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 156
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To DarkMan:

teoreticky je to jedno > při indikaci bereš close baru a close baru je vždy shodná s aktuální cenou v daný okamžik takže je to jedno. navíc se jedná pouze o poměry cen. EA bude pracovat s ASK a BID cenami. Můje prezentované EA jej počítá FPIz close budu nucen jej opravit na BID ASK.

S použitím MT a brookerů (IBFX) nebo CMS > s použitím API a nebo FOREC.COM s API půjde velikost lotů ošulit použitím minilotů v tom by neměl být velký problém.

Teď mě napoadá že IBFX se svým šachováním se spreadem uměle vvolává rozkolísání poměru párů a přispívá k k 1 > FPI > 1 . :-)

ještě k indikátoru, asi je hlopost jej generovat jako křivku, viz výše protože je tam střední cena Close a pak ukazuje hlouposti. Mnohel pepsší je mít na grafu pouze aktuální hodnotu FPi. vypočtenou na základě BID, BiD, ASK.

DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
prikladám konkretny obchod, na deme otvorený včera po 23,00 a zatvorený dnes okolo 23,00, bez ohľadu na fpi,
sell 1 lot eur/jpy 148,97 buy 149,18 -169,32 usd
buy 1 lot eur/usd 1,2533 buy 1,1262 +880,00 usd
buy 1 lot usd/jpy 118,90 buy 118,13 -643,36 usd
Profit +67,32 usd
takže čisto náhodne otvorený a zatvorený obchod.

peto

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...