Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Pohyb kurzu u ER2 hned po otvírací době


maty

Doporučené příspěvky

Herman, mam nekolik let, sam sve systemy testuju take min na rok... zatim jsem testoval rucne, ale na toto si dam to praci a prevedu celej rok ze sierry do AB (sice tim prevodem nebudou data 100% korektni, ale presnost 99.9% snad pro takovyto backtest stacit bude - obcas je tam tick rozdil ve svicce).

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, velmi podobny system jsem zkousel pred cca 3ma mesici nad asi 3/4 rokem dat ER2. Zezacatku jsem byl nadseny, vysledky vypadaly opravdu dobre. Potom jsem to hodil do jednoho SW a trochu si hral s parametry... Ukazalo se, ze ackoliv na nejake kratke obdobi (vy tady operujete asi s cca 100 obchody = 100 dni) to vzdycky nejak jde "vytunit", ale temer vzdy je ten system z globalniho pohledu malo zajimavy. Tzn. ne, ze by v konecnem dusledku treba nevydelaval, ale mel obrovske propady v equity krivce.Nakonec jsem ho odlozil do supliku s tim, ze s tak malym uctem, se kterym chci obchodovat ja (tj. cca 5000$ / kontrakt) je to prilis riskantni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dneska jsem si prohlizel grafy ER2 a vsiml jsem si, ze pokud se udela kanal z high a low mezi 15,30 a 16,30, tak tyto high a low prvni hodiny vytvori celkem silne intradenni supporty a resistance. Takze by se na tom dal postavit dalsi breakout nebo spekulovat nad odrazeni zpet dovnitr kanalu. Je to zatim jen takovy napad, ale rozhodne to vypada zajimave, takze az budu mit trochu casu, tak se na to zkusim podivat blize.

Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...
  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...