Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MB Trading


arosa

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 91
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Airmike zdarvím tě,nebyl bys ochotný ještě trochu poradit(mnohaletým začátečníkům)já se vydrápal konečně na průměrně dobrého hráče(z mého pohledu)..nicméně mě trápí (mírně) dotazy na nastavení příkazů v MBT..já to stále moc neumím!Pokud bys souhlasil zeptal bych se na pár věcí.
s pozdravem
woodie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mohl bys uvést něco hezkého kůli čemu?At se pobavím?Né vážne rád to uslyším+tě rovnou požádám jestli mě řekneš kde ted jseš jako náhradu a jsi spokojen?Můj styl je jasný žádné složitosti nakupuji stejně za market.Nějaké potíže u nich jsem,ale také měl.
Ps:myslím,že vážně přikrádají na tom spredu...navíc po opakovaném nastavení platformy to stejně nefunguje. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike vážně bych uvítal pár tvých postřehů pokud máš nějakého brokera,který má nízké poplatky a spred na euro,protože dělám přes 20 obchodů zhruba na 2-3 páry za den.Porad těžko na to sám přijdu,ale dám na tebe a rád bych vlezl do brokera,kterého máš ty sám a aby byl pro můj styl(hlavně spolehlivost a aby byl levný)Tak kde ted jsi :D
ps:co soudíš o www.hotspotfx.com/
díky jsem zvědavej na odpověd chci se přesunout jinam hned zítra zatím se měj
woodie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

z hotspotom nemam skusenosti. MBT su len dalsi marketmaker ktory sa hra na ECN. dobre skusenosti z FX mam zatial len z jednym brokerom a to je IB. ak by som mal problem zo vstupnym kapitalom a musel si vybrat nejakeho seriozneho brokera, tak by som dnes istotne volil klasickeho ECN brokera linknuteho na burzy, z minimalnym poplatkom a marginom. obchodoval by som menove futures a nie spot. tot moja rada. futures brokerov je strasna spusta a menove futky obchodovane na globexe ma uplne kazdy. podla mojho nazoru seriozneho FX brokera pod 10000 USD nenajdes. na futures su vklady nizsie. okolo 3000 USD ti otvory ucet vela kvalitnych brokerov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

woodie

teraz ma napadlo ze mam este jedneho brokera cez ktoreho som isiel futky, a zrejme ho budem vyuzivat aj nadalej. je to mirus futures a ma vsetky menove futky obchodovane na globexe. k nemu len tolko ze ma slabu platformu , data obcas vypadnu, ale da sa cez neho pohodlne obchodovat. proste nic vynimocne, ale velmi financne nenarocne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...