Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MB Trading


arosa

Doporučené příspěvky

Airmike
děkuji ti pěkně za komentáře a jen se dozeptám?Nestalo se ti,když jsi někdy uzavíral u MBT,že ti něco nepřičetli?Mě se totiž zdá,že mě nepřičítají ziskya nějak mě natahují nebot co počítám já tak nevychází !!Myslíš,že je to možné?Ty to budeš vědět+můžeš uvést nějaký ošklivý příklad co se ti tam u nich stalo?Nebo se ti o tom nechce mluvit?...
:(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 91
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hanzik

ja myslim ze z uctom 5-6k sa daju trejdit menove futky velmi elegantne. na male stopky trebarz GBP alebo JPY, tiez CAD, ale to je asi vec vkusu. kto sa boji nesmie do lesa, kazdopadne napriklad NQ sa da trejdit na SL 40-60 USD, tak ak ste si neni isty treba skusit indexove futky. kazdopadne myslim si ze GBP sa da trejdit z velmi slusnym SL a potencial je tam daleko vacsi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 1 month later...

neviete, prečo nemozem na deme s mb trading obchodovat? nejde mi to na ziadnej z ich platforiem. napr. v MT4 mi to stale vypisuje: chybná kotácia. Napr. cez FXOpen mi to ide všetko tak ako má. skuste poradit. Ak niekto obchodujete forex (tak ako ja), ale live, tak mi napiste pls vase nejake postrehy z poslednej doby obchodovania u tohto brokera mbt

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak mbt MT4 už funguje, ale asi tam maju chybu, lebo mi tam na 0,1lotu vypisuje komisiu 0,04 , čo sa mi zdá nejako málo vzhladom na to, čo majú na ich web stránkach - toto som si hovoril. ale ked som si pozeral ich web, tak tam majú napísané, že 1 lot je u nich 10000 base currency (som si myslel, že je to chyba, ale podla výsledkov z MT4, to majú správne). takže vyššie popisovaný údaj komisie 0,04 pri pri 0,1lotu (zvolené pri MB trading) je správny. Aj ked iné spoločnosti majú tradične 1 lot pre 100000 base currency.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Taky se připojuji, obchoduje momentálně někdo přes MBT mini futures (corn, silver,...) či akcie.

Zajímají mě zkušenosti. Rychlost plnění, stabilita platformy a brokera. Jak to jede :) ?

Díval jsem se na marginy a MBT má stejné marginy u Corn a Silver, jako IB (pro poziční obchodování...).

Na Internetu jsem četl, že jim občas padají data, případně se zpoždují exekuce při větších pohybech, či že někdy v únoru MBT nejel vůbec. Hodně lidí MBT v minulosti chválí, ale teď od začátku roku jsem viděl hodně negativních reakcí...

Obchoduji akcie ve FIO a chci pomalu a zlehounka začít obchodovat akcie v USA a mini futures. Pozičně.

Co myslíte, je tohle broker pro mě? Mám jen 4k USD, na 10k USD u IB nemám...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj všem, připojuji se k žádosti předchozích uživatelů o podrobnosti k MBT.
Chystám se kupovat akcie na US trzích a taky ADR. Jsem INFREQUENT TRADER, což znamená, že obchoduji tak jednou za čtvrtletí :-). Myslíte si, že MBT je pro mě vhodná společnost?

Četl jsem například na jejich strákách, že si účtují 0,03 USD za držení Amerického depozitního certifikátu (ADR) na zahraniční akcie - za jednu akcii za rok!. není to trochu moc? :S

Příklad: MTU (Mitsubishi UFJ bank of Tokyo ARD) se prodává za 5 USD a dividendu nevyplácí, jeví se mi tedy jako naprosto likvidační za držení takové akcie platit 3 centy za rok.

Zdravím a přeji hezký den, Honzik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 3 týdny později...
  • 1 year later...

Ahoj.

Uvažuji o MB trading a dívala jsem se na jejich poplatky. Komise a exchange fees ok, ale zarazily mě jejich "Transfer Fees". Wire transfer je bankovni převod, že ano. A ten mezinárodní stojí 75 dolarů plus další doláče za převod na jinou měnu. To je trochu moc, ne? Jedna a půl tisíce za převod mi připadá moc.
A navíc tam pořád píšou o posílání dokumentů faxem. Kdo nemá fax je v kélu?

Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...