Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MB Trading


arosa

Doporučené příspěvky

xmms

no a co si myslis ze je asi zenfire? ved to je poskytovatel dat.

tam to mas dokonca rozdelene este na viac prvkou.

mirus - broker
zenfire - poskytovatel datafeedu
Dorman - clearing
Banka - XXX
Ninja trader - platforma

ved to je naprosto rovnaka struktura. akurat ze MBT ma len realtime data, historicke sa uploaduju od inej spolocnosti

MBT - broker
MBT - data
Clearing + Banka -Well fargo
Ninja Trader - platforma

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 91
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mají support formou chatu (face to face), ale někdy jsem měl pocit že na druhé straně seděl nějaký trouba který toho moc nevěděl. Napsal mi že musím mít starou verzi Ninji, že to s novou nechodí atd.
Také jedna poznámka - všiml jsme si že mají raději když klient dělá forex než komodity, nejdříve odpoví že ano ale potom odpoví že komodity ne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MePHyst0 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Airmike:
>
> pozeral som stranku MBTrading a reklamuju tam aj
> Metatrader. Nevies ci sa da pouzit aj na futures?
> Nemaju to tam nikde vyslovene napisane, ale
> tipujem ze to je len na Forex, ale hovorim pre
> istotu sa spytam


Tyhle dotazy už jsem tam posílal. MT4 mají pouze pro demo. Live nejde obchodovat stejně tak nejde nic jiného, než forex. Tak že na nějaký backtest u nich jakožto příprava na live je bezpředmětná. Demovat na MT4 a pak se stejně živě obchoduje na něčem jiném je nešikovné. Je fakt, že mi nedávno poslali emila, že prý se chystá něco nového a bla, bla, ale to už na jejích stránkách visí snad půl roku. Je to škoda, neboť se údajně jedná se o ECN brokera. Na druhou stranu, už nevím, kde jsem to četl, odmítli uzavřít pozici za market s odůvodněním, že nemají protistranu. Tak to je dost gól. Nevím, jak si to vysvětlit, jest-li to je ovšem pravda.
Jejích obchodní platforma není zase tak špatná. Je to otázka zvyku, akorát, že tak je trochu komlikované zobrazení grafů. Láká mne to k ním, ale jsou [i](výrazně)[/i] dražší. Na forex kromě spreadu si vemou ještě komisi. Grrrrrrr.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jo ja idem cez nich live, v podstate bez problemou. to co si pocul ze nemaju protistranu, tak to je trosicku inac. vecer maju nizku likviditu a raz sa mi objavila hlaska ze mam vystavit stop alebo limit ze za market ma neexekuuju. stalo sa to raz a je to obrovska chyba, ale je to lowcost ECN broker. niekde tie slabiny budu.


nieje to ani currenex ani duka, no, ale trejdit sa u nich da.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, přítomné, mám dotaz nalikvidaci u MBT > jedu již druhým rokem demo a likvidace je někdy na demu velmi bídná. Dnes jsem měl 0,2 lotu na EUR/USD a na pokyn close all orders uzavíral pozici 30min. Děkuji za jakékoliv informace k likviditě a spolehlivosti tohoto brookera. Provozuji krátké obchody cca do 5 min.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

-likvidace je někdy na demu velmi bídná. Dnes jsem měl 0,2 lotu na EUR/USD a na pokyn close all orders uzavíral pozici 30min.
-xmms

-no a co si myslis ze je asi zenfire? ved to je poskytovatel dat.
mirus - broker
zenfire - poskytovatel datafeedu
Dorman - clearing
Banka - XXX
Ninja trader - platforma

ufff,takže to se děje i mě.Já se chci zeptat Airmike ten (poplatek asi 350 je za jakou že platformu?) za něj mi daj nějakou platformu ze,které to budu obchodovat?To je jako ten"ninja trader?Nebo já budu obchodovat rovnou z toho DEMA?..
Pokud to myslím správně tak jim mám oznámit,že chci pronajmout na půl roku tu jejich platformu a pak si jí podle video návodů zprovoznit?..
A z dema obchodovat nejde,že? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...