Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Převod peněz z ČR k IB


ripper

Doporučené příspěvky

  • 2 months later...

Dobrý den,

Mám dotaz na zkušenější: Dosud jsem měl u IB účet fundován pouze s 5000USD kvůli datům. Nyní bych chtěl účet doplnit na částku, se kterou chci začít obchodovat. Je nutné o tom předem IB informovat, nebo stačí peníze poslat stejně, jako při úvodním fundování účtu?

Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

phynek, crea8,

v account managemente na, ktory sa dostanete z IB stranky urobite nahlasenie vkladu /deposit/ pod fund management a jednoducho peniaze podla instrukcii na stranke z banky poslete.

Phynekova otazka tu visi uz 8 dni. Cudujem sa, ze tak plne forum "realnych profi traderov" a na taketo zaklady tu odpoveda cierna ovca joachim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911:
velmi rad, ale to by sme sli hoodne oftopic a obavam sa, ze by moje prispevky ani nepresli tak ako ich zopar nepreslo nedavno ked som sa vyjadroval k opciam :)

911 zase si tuna nenahovarajme, ze ak sem niekto neznaly alebo zaciatocnik pride, ze ma pocit, ze prisiel do trader's heaven. Ja som v priemysle 11 rokov ty predpokladam tiez ides aspon viac ako 5 tak vieme o com vravim.
ak by sa phynek pytal na dake psycho reci tak by dostal hrbu odpovedi behom hodiny. Ak sa pyta jednoduchu prakticku vec s ktorou kazdy kto ma live account prisiel minimalne raz do styku, tak neni toho kto by odpovedal. Z toho mi vyplyva ze ludia tuna maju viacej teoretickych snov ako praktickych skusenosti a live accountov .... :)


triezvost a zdravy rozum nadovsetko ... peace

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...

ahoj mám dotaz pro Martina 159 nebo kohokoliv kdo již posílal peníze z čsob přez internetbanking 24.
Zájímalo by mě co vybrat do kolonky platební titul: zda finanční služby , zprostředkovatelské služby,
dále do klonky reference plátce , účel platby. IB má také požadavek na vypsání meho IB account number, user name a holder name, alespoň tak jsem to pochopil. jde mi oto aby se to dobře spárovalo na druhé straně. Děkuji za odpověď

Lukáš (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já mám spořitelnu teda - a platební titul jsem myslim vybrala - dotaci účtu, zprostředkovatelské služby nevim co je - musí se tam něco napsat a nebo je tam roletka na výběr? reference plátce nevim a neni to třeba nějaké avízo? a do účelu platby se píše to co IB potřebuje vědět- to znamená account number, account name, napsala jsem tam i číslo účtu a i Transaction ID
a penízky tam dorazila raz dva a bylo to OK. jde o ten účel platby hlavně - o ten text co IB potřebuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,
chtěl bych jenom napsat svou zkušenost s fundováním účtu.10.10.jsem posílal peníze k IB a jelikož můj český broker nebyl schopen poslat platbu "OUR",tak jsem měl obavy jak to vše dopadne,jestli moji platbu systém přijme ikdyž jsem nebyl schopen garantovat přesnou částku.Do IB jsem poslal e-mail s tím, že nejsem schopen poslat částku přesně.S IB přišla velmi povzbuzující odpověd,že je jejich systém schopen platbu přijmout pokud nebude rozdíl větší než 100USD od zadané částky při vyplnování fundovacího formuláře,a to se taky stalo a peníze dorazily.To snad jen pro ty,kteří by měli podobný problém.

S pozdravem
borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

samozrejme, ze penize jsou v bankach, ale posilat je muze i broker. a pak je jen na administrative dane banky. je mozne, ze proste administrativne nektere banky neumoznuji pri posilani penez ze segregovaneho uctu, vztahnout transakcni naklady k danemu uctu. no snad jsem to nepopsal moc komplikovane. napr, kdyz bych chtel poslat penize treba Fia do IB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...