Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Převod peněz z ČR k IB


ripper

Doporučené příspěvky

  • 2 months later...

Ahoj traderi, zrovna se chystám odeslat peníze na účet IB a narazil jsem na problém. Nevím kdo a z čeho zaplatí bankovní výlohy. Je nutno poslat přesnou částku, proto mi v bance radí zadat do příkazu volbu OUR - veškeré výlohy platí příkazce. Je to ta správná volba ? ( Informacím z ČS už moc nevěřím. Po zkušenostech (td) )

Děkuji Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, zajímal by mě váš názor, jak se bude přiblížně vyvíjet kurz CZK x USD. Chystám se také poslat peníze na účet u brokera, ale dolar je pořád hodně vysoko. Domnívám se, že trefit ten správný čas převodu peněz by mohlo být zároveň prvním úspěšným obchodem. :-) Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 months later...

23.4.2010 jsem od IB dostala nasledujici zpravu ohledne vkladu:
"Effective 2010-04-23, IB-UK will be amending the routing details for deposits made to your account via wire transfer denominated in either EUR, GBP or USD. These amended details will be provided at the point you create a new wire deposit instruction through Account Management. Any instructions which you have created through Account Management prior to this change will remain operable, as is, and require no changes on your part. Account holders who initiate wire transfers through an online wire service at their bank will need to update those bank records to reflect the amended routing details.

To accommodate account holders who may require a period of time to adjust to these changes, IB-UK will continue to process deposits sent to both the current and prior routing details through 2010-05-31. After that date any EUR, GBP or USD wire deposits not accompanied by the amended routing details will be subject to rejection.

For assistance in creating and or retrieving wire deposit instructions, please type KB1078 (video) or KB834 (article) into website search engine on our home page."

Pokud tedy budete posilat penize do IB, nejprve je treba provest oznameni o vkladu pres Account Management, v ramci tohoto oznameni se v kroku 2 zobrazi i detaily platby, ktere je mozne poskytnout bance. Blize viz video: ibkb.interactivebrokers.com/node/1078

g.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, mám založený a schválený účet v IB. U IB jsem nahlásil pro prvotní transfer můj účet v mbance, ale později jsem zjistil že mbank nepodporuje zahraniční platby. Musím tedy do IB nahlásit jiný účet (a založit ho u banky, která tuto operaci umožňuje) nebo to lze vyřešit i jinak ? Nelze pro to použít např. účet v pay pal ?
Předem moc díky za odpověď.
Stanley

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stanley.k Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> chtěl bych se zeptat, mám založený a schválený
> účet v IB. U IB jsem nahlásil pro prvotní transfer
> můj účet v mbance, ale později jsem zjistil že
> mbank nepodporuje zahraniční platby. Musím tedy do
> IB nahlásit jiný účet (a založit ho u banky, která
> tuto operaci umožňuje) nebo to lze vyřešit i jinak
> ? Nelze pro to použít např. účet v pay pal ?
> Předem moc díky za odpověď.
> Stanley


Co se tyka prevodu penez do IB, tak penize muzete poslat z libovolneho uctu (nemusi byt na vase jmeno). Jen bych pred poslanim vygeneroval novy "transfer".
Ucet v bance vedeny na vase jmeno je nutny az pro vyber. Pokud nebudete chtit penize z IB posilat hned zpet, tak mate dostatek casu si vyridit ucet jinde nez u mBank. Pro poslani penez do IB to zatim nemusite resit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte všetci,

Chcel by som doplniť účet, ktorý mám v IB. Pozrel som si inštruktážne video, kde uvádzajú, že musím napísať "bank reference ID". V mojej banke mi vedia dať swift kód alebo IBAN, čo sú ale alfanumerické znaky. Neviete mi napísať čo je to ten "bank reference ID".

Dopredu ďakujem za odpoveď. :S :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

to polygon?

Co znamena SEPA? (Single Euro Payments Area?)
Podla toho , co som nasiel je to iba pre EURO platby....

IB ponuka:
Wire,
Check,
Electronic Bank ACH Transfer, (len pre US bank)
Online Bill Payment,
Free of Payment....

PS:
Problem je, ze mam hotovost v USD a nechcem ju menit na EURO a preposielat EURo do IB, kde mam base currency USD...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...