Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zase jedna začátečnická:-)


Doporučené příspěvky

to Pribinacek:
tak dnes jsem se zaregistroval na AMP a dostal jsem klíč + přihlašovací údaje na připojení na zen-fire.
Připojení se zdařilo v levém horním rohu se mi hýbou data ale podle videotutorialu, pokud jsem to dobře pochopil by mi mněl naskočit graf, který je živý. Graf mi nenaskočí, takže je asi něco špatně. To je další věc s kterou bojuji, nemůžu tam dostat ten graf. Chci zkoušet paper trading a nemám jak. Můžeš mi poradit ?
hepe04

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 51
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 months later...

Dobrý den,
před několika dny jsem náhodou narazil na financnik.cz. Pročetl jsem si některé diskuzní příspěvky a zaujalo mne to. Nyní pročítám manual , proto se omlouvá pokud bude moje otázka znít hloupě. V 9. kapitole Kupujeme a prodáváme je jak vztoupit do trhu (Dlouzí nebo krátcí). Dlouzí jsem pochopil - koupit za nízkou cenu - prodat za vysokou - tak aby mi nic nezůstalo. Ale Krátcí - prodat vysoko - koupit zpět za nízkou cenu? To znamená, že opět vlastním co jsem prodal (i když jsem vlastně na začátku nic nekoupil) a musím to opět prodat (pokud možno za vyžší cenu).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
S krátkou pozicí - jde o spekulaci na pokles ceny - tedy první prodáte (danou komoditu) a v ideálním případě pokud cena půjde dolů tak jí koupíte.
Mohl bych to vysvětlit na příkladu s televizí - nabídnete kamarádovi televizi za 20.000 Kč s tím, že tušíte, že další den se televize bude prodávat jenom za 19.000 Kč. Dostanete tedy od něho peníze a počkáte další den kdy bude cena 19.000 - za tuto cenu KOUPÍTE televizi a předáte ji kamarádovi. Na tomto obchodu jste vydělal 1.000 Kč, protože jste nejprve draze prodal a potom levně koupil.

Přeji mnoho úspěchů v tradingu


Zargut

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim pani,
potrebujem malu radu na ktorej som sa zas zasekol a stoji ma to vela energie a ubera chut na obchodovanie co by som nerad.

Ak mam v NinjaTraderovi 7 pripojenemu na External data feed vybraty trh TF 03-10
posledny obchodny den tohto obdobia je treti piatok v mesiaci cize 19.3.2010 ked si tento datum vyberiem a dam si zobrazit poslednych 30 dni intradenny graf tak mi nezobrazi nic.

Neviem sa pohnut dalej a zistit kde je problem. Kazda rada potesi.
Dakujem (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...