Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

lada

dakujem za názor, zatial nie som skúsený, neviem ako mi moje stratégie budú fungovať v reale,preto by som najradšej siahal na volbu,ktorá nie je príliš nákladna.
$995 za NJ sa mi zda dosť i keď je možnosť zarobiť to čo i len za "den", alebo mesiac(aj to budem možno rád sudiac z niektorych komentárov-ale ja hovorim,treba si veriť!) :)
Chcel by som sa spýtať vzhladom na to,že ja by som chcel predsa len zo začiatku obchodovat cez OEC,
či si s nim obchodoval a čo ťa konkretne odradilo?Boli to spomínané grafy,ak hej čo konkretne?
Mimochodom trade-ovanie v charte je už možné i v OEC look: www.openecry.com/software/releasenotes.cfm :)

Spozdravom
luo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


m.

TNT charts?
Prave som prebrowsoval ich web(zaujalo ma hned prvé "You can earn 1,200% per year, sitting in front of your computer at home." -čiže jak som spravne pomochopil ono to ma nejaký AOS prostredníctvom, ktorého idú zisky),nevyzerá moc profesionalne(musim povedat,že i platforma),ale pri obchodovaní vobec nejde o to ako to vyzerá,ale ako to kona..ak sa smiem spýtat,ako dlho už takto obchodujes?Môžeš teda povedať,že v spojení OEC a TNT si spokojny?

Čo sa týka IB,tak zdielam tvoj názor..keď ma dotyčna firma ani len ospravedlnenim neosloví,tak to neni správny začiatok ku komunnikácii.

Ano OEC maju momentálne už aj live trade in chart.Chcel by som začať asi tam,ty si zmenil platformu kvoli AOS v TNT?Alebo sa Ti nepozdávali generované grafy v OEC?

Na Ninje + Zenfire data feed skúšam momentálne,občas ma nejaké zvláštne vypadky..ale inak vyzerá v poho.

Diky za prispevok

luo
Link to comment
Sdílet pomocí služby

luo:

neverim na AOS, podle me to nemuze fungovat. Kdyby to tak jede pres AOS kde, kdo. Pohybuji se v branzi, kde je zadouci kazdy proces zautomatizovat a dostat z nej maximum. To lze u systemu co maji rad ci nejake pravidla. Tady to nemuze fungovat, je to boj mezi nabidkou a poptavkou, nejde to moc spoutat. Ale je to muj nazor...ja se proto tim nejak zvlast nezaobiram....jako kazdy, kdoneco prodava se snazi, a to je i TNT, ja od nich mam platformu pro spready a pro pozicni obchodovani....proto jsem vyuzil i moznost LIVE platformy.
Volba pro TNT padla pote, co jsem backtestoval a hlavne paperoval (to je hrozny slovo :-) ) svuj obchodni system. Proste mi to sedlo vic, to ze TNT ma v sobe najeke vybudovane signaly, tak to beru maximalne jako potvrzeni vstupu ci vystupu. Ale stejne mi to fungovalo i u OEC platformy.

NJ a Zen...ma obcas problem, ale jen v demu, v LIVE to jede jak z praku...teda aspon co jsem slysel.

m.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

luo:

když já jsem se rozhodoval, tak OEC ještě neumělo obchodování z grafů a já navíc používal ještě sierru, takže kvůli tomu obchodování z grafu jsem přešel na NJ a Mirus.
A za NJ se neplatí, v demu máš plně funkční verzi se všemi možnostmi. Až v reálu musíš platit, když chceš všechny možnosti, za osekanou verzi bez ATM se nemusí platit ani v reálu, ale to já bych nerisknul vstupovat do trhu bez SL a zadávat ho až po vstupu.

Ale OEC je dobrá volba, prostě jedna z mnoha dobrých alternativ.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

m.

taktiež si myslim,že AOS je pri dnešnom trende hypotekarnej krizy možno aj "stratový"..neverim obchodovaniu s pomocou AOS,každy trh je špecifický..je tam množtvo faktorov,ktoré to ovplyvnujú.
Čo sa týka NJ+Zenfire to je pozytívna informácia..lebo táto alternatíva má stále dvere otvorené.

Feel free,be free
luo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Mart400:

Volal jsi? Já se se svou angličtinou netroufám.


to All:

Já jsem se nakonec rozhodl zrušit účet u OEC. Ptal jsem se jak to udělat a došla mi tato odpověď:

I will need the wire instructions to send the funds to.

Poradíte mi někdo, co po mě doopravdy chtějí? Poslat telegram? Poštou? Na jakou adresu adresu? Co v něm má být napsané?

Díky

Sokolík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Co se týče obchodování s OEC, zkouším to už rok bez výraznějšího úspěchu ale ještě se držím. Asi jsem nenáročný, ale s brokrem jsem neměl potíže. Obchoduju NQ, vstup přes DOM, SL a PT pomocí braket.
Jde obchodovat z grafu, ale to mi nevyhovuje. Nyní jsem zkusil opustit i Sierru, protože graf u OEC se dá nastavit velmi podobně jako sierra, jen se mi tam nepodařilo dostat jinou barvu pod na nad 100, označení baru určující trend ve Woodim. Trend určuji pomocí EMA. Jinak je to tam docela zkrytý ale umí to zajímavý věci.

nyní bych poprosil o radu. právěv ní proběhne nějaký obchod mi zmizel kontrakt NQ z minulého čtvrtletí, což chápu. OEC by mělo poslitovat historická data, potřeboval bych 3 minutový graf. Víte,prosím, někdo jak na to?

Jinak co se týče grafu, malinko mi vadí jedna věc, a to jsou "předbíhající" se hodiny. nová svíce s začíná vykreslovat ne ve 3 min, ale např ve 2min 48s, vstupuji 4 s před koncem svíce takže docela chmura, možná je to daný tím, že se další svíce vykreslí až v ní proběhne nějaký obchod.I když při tom množství nevím. Pěkný den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...