Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

to Kingie: nerozumím přesně dotazu. Podíval jste se na graf? Třeba se cena na okamžik prudce zahýbala a Váš limitní příkaz byl vyplněn.

Data sosaná pro demo jsou sice podobná, jako live, ale ne 100% stejná. Pro demo jsou poskytovaná jiným serverem, aby "live" server nevyl zbytečně zatěžován. Jinak data některých trhů jsou poskytována přímo burzou, jiná jsou přes sprostředkovatele (nejsem si jistý, myslím že TS).

Někdo tu psal ještě s problémem zadávání SL: osobně ve svém obchodování používám SL i PT a tak využívám příkaz OCO (jeden ruší druhý), který se nalézá přímo v platformě. Pokud je burzovní server schopen držet SL (GLOBEX), potom mé příkazy "visí" na burzovním serveru; pokud ne, jsou uloženy na serveru u brokera.

Dalibor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,

navázal bych na zadávaní příkazů do platformy od OEC. Jedu papertrading na demu a příkazy zadávám v DOMu, vstupuji za market a PT a SL mám nastavené pomocí bracket, takže mi jdou do trhu tři příkazy a všechno je provedeno rychle, což potřebuji, protože se snažím vstupovat na close úsečky (volume 2000).

A teď už se pomalu dostavám k tomu, co bych potřeboval vědět. U jednoho paternu potřebuji vstupovat za limit - v platformě je příkaz OSO, který mi to umožní (nastavím si vstup jako limit, PT jako limit a SL jako stop a PT a SL jsou proti sobě jako OCO, takže se vyplní buď PT nebo SL). Co je ovšem problém je to, že všechny příkazy se tam musí zadávat v ceně, což než já si spočítám vstup, PT a SL, tak mu uteče close úsečky, protože počítám pomalu.
Jde tam nějak nastavit, aby automaticky byl PT např +2 body a SL -1.5 bodu. Je tam okýnko template, tak počítám s tím, že asi to nějak nastavit půjde.

Nemá s tím někdo praktické zkušenosti, hledal v jejich manuálu a nenašel jsem.

díky, Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj ještě jednou,

navázal bych na dotaz Lukáše, který zůstal nezodpovězen. Jde v samotném OEC ukládat data, abych se je mohl později prohlédnout znovu. Funguje ta platforma i na ukládaní a prohlížení historických dat nebo musím tahat data do Siery abych si je mohl prohlížet?

Sieru mám do konce srpna, a protože teď pojedu do konce roku paper, tak jí potřebovat nebudu, protože ten graf v OEC traderu mi vyhovuje a obchoduji podle něj a navíc je lepší platit měsíčně jenom 25 za OEC než 50 za OEC a Sierru, dokud jsem ještě nemám účet u OEC.

díky, Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj gloomer,
obávám se, že NT na OEC nepřipojíš, co jsem zkoušel zjišťovat, tak ani OEC, ani NT neuvádí spolupráci těchto dvou subjektů. OEC mají deklarovanou spolupráci ohledně chartovacích programů pouze s SCH (používám já), Neoticker, Multichart a MarketDelta ...

Jinak NT má docela podporu širokého spektra brokerů, vyjma OEC ... jinak z jejich výčtu spolupracujících brokerů s NT myslím, že třeba AMP mají vizuálně a nejspíš i funkčně prakticky totožnou platformu jako OEC.

btw: jinak u OEC nepotřebuješ Bracket trader, klasický bracket příkazy jdou zadávat i z jejich DOMu v platformě.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Míro, díky za odpověď. Další kladné body pro ně. Vybírám teďka brokera a oni mají dobré hodnocení, demo je také sympatické a na dotazy jakž takž odpovídají. Sice mě dost zklamalo, že neposkytují market internals z NYSE, ale třeba se časem polepší.

Já jsem na ně vyslal dneska spoustu dotazů týkajících se přechodu ER2 z Globexu na Ice a také nového S&P 600 na Globexu, tak čekám co mi odpoví a pak bych to sem mohl dát.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Yax,
nemám s nimi problém, plná spokojenost, vyjimku tvoří jeden menší problém, co jsem tu popisoval výše ve vláknu, kdy mi nevzali do trhu SL a pak zamrzla platforma a výstup byl trochu přes plánovaný SL, dost dobra zkusenost.
Komunikace mailem, live chatem, reakce velmi rychle a vstricne. Maji propojeni se Sierrou, což se mi hodi. Platforma funguje v pohode, live zamrzla pouze jednou. Data podle všeobecných hodnocení mají kvalitní.

Jinak ICE v nabidce maji, vcetne mini russell 200.
Jinak na reference je dobra stranka: www.elitetrader.com.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Míro,

toho Russellu na ICE jsem si nevšimnul, ale mají ho tam a teď už je to jasnější. Jenom nechápu, jak vymýšlejí ty symboly. Tomáš psal v článku, že to bude TF, ale OCE má pro mini russel 2000 zkratku RLM-M.

Jinak jsem jim psal a napsali mi, že margin bude dvojnásobek Russellu 1000, který jí má 844, takže bude asi 1688.

A co se týče nového indexu S&P 600 na Globexu, který má u nich nahradit ER, tak ten v nabídce nemají.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sice mi napsali, že tu náhradu ER2 v nabídce nemají, ale člověk se taky může mýlit, protože teď to SMC v jejich nabídce vidím. A nebo je to ještě nějaká další modifikace S&P 600, o kterém psal Tomáš. Teď těch indexů vzniká a pak aby se v tom člověk vyznal. A abych řekl pravdu, tak jsem rád, že jedu zatím paper a nemusím řešit, který trh si vybrat. Zkusím RLM-M a po nějaké době se uvidí, který trh se hýbe a přitom na něj bude stačit SL okolo 150 USD.

Míro, díky za info, blíží se osmá a já si jdu dneska zaobchodovat.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Míro, děkuju za odpověď.

Hodně mě překvapilo, že demo OEC Trader vykonává veškeré limit příkazy během max. pár sekund co se cena dostane na požadovanou úroveň. Zároveň zkouším i demo Ninja Trader + Zen Fire od Mirus Futures a tam trvá plnění limit příkazů nesrovnatelně déle a dost často se nevyplní vůbec, protože prostě než se vyplní, tak cena popojede (MARKET se vyplní téměř okamžitě).

Obojí mám puštěné vedle sebe na stejném trhu (e-mini S&P 500) a rychlost OEC Traderu mi přijde neuvěřitelná (i když zadám LIMIT příkaz do Mirusu a potom stejný LIMIT příkaz do OEC, vždycky se vyplní podstatně dřív v OEC). Tak si říkám, jestli je rychlost daná jenom tím, že jde jenom o demo a OEC (případně všechno ostatní) bude v ostrém provozu také tak pomalý, nebo jestli je i ve skutečnosti o tolik rychlejší. Pak by bez ohledu na vyšší komise atd. byla volba jasná. Dokážete někdo, kdo jedete ostrou verzi prosím říct, jak dlouho vám řádově trvá plnění LIMIT příkazů? Dost mi to vrtá hlavou.

Děkuju a hodně štěstí všem obchodujícím.
Lucka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...