Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Venco,

nevim, jestli to nebude noseni drivi do lesa, ale z tech predchozich prispevku jsem nepochopil, jestli je chyba na strane sierry nebo OEC Traderu (zadavaci platformy).

Takze jenom pro shrnuti - jak OEC Trader, tak sierra napojena na datafeed OEC jsou dva nezavisle zdroje dat, takze ke kazdemu potrebujete zvlastni uzivatelske jmeno a heslo. OEC automaticky prideli username a heslo pro OEC Tradera. Druhe username a heslo pro sierru je potreba si vyzadat a oni ho obratem prideli.

A je potreba mit nainstalovane nasledujici:

pro brokerskou platformu:
Microsoft.NET 2.0 Framework
OEC Trader v3.2

A pro Sierru:
nainstalovat si OECAPICOM_294andup.exe a pak v Sierre nastavit napojeni na OEC data feed s druhym uctem a heslem
podrobny navod je na strankach sierry viz:

www.sierrachart.com/index.php?l=openecry.php#Set-upInstructions

Jestli uz toto vsechno mate, tak se omlouvam za zbytecnou odpoved a doporucuji se obratit na OEC, jsou velmi vstricni.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to vencav9:
pokud vas druhy login do Traderu live nepusti, tak kontaktujte OEC, protože oba loginy jsou přiřazené k vašemu účtu a jeden je pro Tradera a druhy pro SCH a je jedno, kterým se kam hlasite, heslo je jen jedno. Server "prod" nebo "sim" v SCH musíte vybrat při připojení na datafeed OEC.

Jinak druhý login nepoužíváte pro příhlášení do SCH, ale pro přípojení k datafeed OEC ve volbě "Data/Trade service settings". Do SCH se logujete pořád stejně, jako když nemáte OEC, ale jen SCH.


ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Dobrý den!

Děkuji za minulou pomoc, ale hned vás žádám o další.

Zkušební doba programu vypršela a tak sem si zde přes finančníka zaplatil dalších půl roku ale nemohu se do Sierra chart přihlásit(not connected).
Your current service package does not support this function. Select Help >> Purchase to upgrade your package. - 2008-11-25 13:36:14

Předem děkuji.vencav9.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
zkontrolujte si level, který máte přeplacený, SCH měnila číslování, při prodlužování to přečísluje automaticky, ale nevím, jak při nové objednávce. Když se přihlásíte k účtu na stránkách SCH, tak tam musí být vidět level, zda podporuje OEC data. potřebujete úroveň 3, 6, 7, 8.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den, mám stejný problém jako mira_k. Prosím tedy o pomoc buď právě jeho nebo kohokoliv jiného. Mám přes finančníka predplacenou na pul roku Sierru, vsechno mam nastavene, abych mohl stahovat data, ale háže me to tu samou chybu: Your current service package does not support this function. Select Help >> Purchase to upgrade your package. Pritom k OEC serveru jsem se pres Sierru pripojil. Děkuji za pomoc a přeji hezký den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ano je to tak
Poptal jsem to.
Resil jsem to, ze na dennim vypisu se uvadi "zvyhodneny" margin pro spread,
zatimco software blokuje celou castku pro kazdou nohu.
Chtel jsem po OEC aby mi vysvetli tuto nesrovanlost.
Jisty Derek mi napsal:

Lesoun: I'm not shure that OEC support spread margins. You said NO, but on DAILY STATEMENT is written something different.
Lesoun: Maybe it is some mistake...
Lesoun: It is important for me, couse I need to know how many possitions I can open.
Derek: I understand. One moment please.
Lesoun: ok
Derek: The system that runs the statements sets up SPAN margin.
Derek: which runs it as if we offer spread margins.
Derek: Your trading account for risk purposes is not setup to use Spread margins.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lesoun,

Derek: Your trading account for risk purposes is not setup to use Spread margins.
tohle je pro mne celkem nova informace. Ja mam od nich informaci ze jejich system spreadove marginy nepodporuje.

Keith Semrau napsal:
Our system does not acknowledge spread margins that is why it is showing
more in the OEC platform. The statements do acknowledge spread margin by
calculations performed by SPAN.

Na otazku zda-li budou spreadove marginy poskytovat v nejblizsi dobe odpovedel:
We are trying to get this ability but it is currently not offered.
Check our news and information site to see updates on our system.


Koukam ze u OEC leva nebo co dela prava ruka.
Ja jdu kazdopadne pryc, ty jejich marginy me dost limituji, spread v eurodollaru je pak za necelych 5tis na kontrakt.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.
Chci se zeptat někoho kdo má účet u Open E Cry. Aktivovala jsem si účet a jsem nyní LIVE. Nemám ale žádnou písemnou smlouvu, takže nevím jak to je právně ošetřeno. Přijde mi poštou k podepsání, nebo je to čistě záležitost elektronického zřízení? Díky za každou odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...