Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Pivot Trading OS


stavodesign

Doporučené příspěvky

stavo,

souhlas s tim ze ty hodnoty v ruznych softech nesedi. ja si zvyknul na sierru a postavil system na jejich hodnotach. jakmile mam pivoty o bod ci dva jinde tak mi to nejak uz nejde :-) ale pristupu jak trejdovat pivoty a jak je pocitat je hodne. je tuna variaci. navic john si nechava svoje vychytavka na daleko drazsi kurzy a sva dvd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 105
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pete :
Sobota bylo o rozvynutí myšlenek z pátku do větších podrobností - základní pravidla toho systému byla prezentována v pátek.
co se týče systému jsme na tom stejne - vcera jsem si hrál s programováním paternů. Místo čisté doji taky použiju spinning top ( krátké tělo dlouhé stíny ), ale délku těla nedefinuju tevně ( 1tick... ), ale procentuálním poměrem k rozdílu H-L. Kromě toho tam budu mít hammer/hanging man.

Já už k tomu žádné další indikátory přidávat nebudu - divergence se nedá moc dobře naprogramovat a navíc to asi bude filtrovat příliš mnoho obchodu - na tom systému se mi líbí, že signálů je celkem dost a ne třeba jen jeden týdně při ID obchodování. Jako nejlepší se mi jeví použití tak jak ho prezentoval - pivoty pro nastavení úrovní vstupu a výstupu + paterny jako trigger potvrzující změnu trendu - jednoduché, funkční....

Nejvíc se mi líbí možnost použití monthly/weekly pivotů pro swing/poziční obchody na akciích a ETF.

Úspěšné obchody

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

911,
ja take pouzivam pivoty i v diskr., ale jen jako hrube vstupni a vystupni oblasti ( napr. neberu short signal kdyz se rh pohybuje kolem S1... ) spolu s triggery pro vstup a vystup. Neco podobneho co ukazoval Person, pouze pouzivam jine formace. Taky mi to dava zajimave vysledky, ale je to uplne neco jineho, clovek to musi neustale sledovat.
Tohle je proti tomu mechanika, kterou prakticky nemusim sledovast a pouze odklepavam prikazy podle signalu z WL. I tak jsem mel problem to 100% dodrzovat - od konce dubna jsem byl neustale v DD a zacatkem cervna byl DD vetsi nez maximalni DD z backtestu za 3 roky - to uz to v cloveku hodne hloda. Nakonec se to zvedlo a posledni tyden v cervnu byl nejziskovejsi za cely pulrok.

Uspesne obchody

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Zdravím,

už nějakou dobu používám Pivoty na ES a chtěl bych se zeptat na jednu věc.Pořád se pokouším vyhodnotit co pro mě znamená centrální hodnota PP, a proto se chci někoho zeptat jestli se dá tato hodnota vyhodnotit jako S či R,nebo jak si ji vlastně vyložit?Přiznám se,že mě tato hodnota nic moc neříká a nevidím v ní nějakou hranici opory či odporu,samozřejmě důležité je co vidím já,ale chci se jen ujistit zda něco neopomíjím.A ještě jedna věc prosím.Používám sieru,zkoušel jsem ji nějak nastavit jestli není možné zobrazit někde všechny hodnoty PP abych o nich věděl dopředu a ne až se objeví na spodu či na hoře v grafu při posunu ceny.Já zatím používám,to co tady ve vlákně minulý rok psal 911,před obchodním dnem zvýším TF na grafu a hodnoty si poznačím na papír,abych měl celý den přehled,to jen kdyby náhodou někdo věděl způsob jak to jde pevně do siery nastavit,jinak značit na papír není samozřejmě žádný problém. :)

Díky

S pozdravem

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...