Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

janbla

ja drzim ropu live, a cena 53 nebyla. leda ze by me broker kecal. a navic kouknu lina bloomberg, man, futuresource, lind-waldok tak nikdo nema ropu za posledni 2dny nad 53. koukej na february kontrakt. ten za 2dny konci.

tak jsem se informoval na NYMEX a cena neni nad 53. mate to spatne. nevim odkud mate zdorj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911
Sorry, ale to je jak u blbých na dvorku...tady si nikdo nic nevymýšlí - a už jsem tu dával odkaz na zdroj odkud čerpáme info..ani já, ani nick Janbla nepolemizujme o tom, zda jsou nebo nejsou data OK. Zkrátka taková oficiální data jsou průběžně zobrazována na FxStreet a zda jsou nebo nejsou OK není naší věci...Koukni se na ten odkaz ještě jednou a ukončme debatu kdo má nebo nemá relavantní info..
www.fxstreet.com/rates-charts/world-indices/
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Holoubek
určitě se cena liší, ale na FXStreet je to zobrazováno pod názvem Crude Oil Fut, což asi není spot...a obě tabulky jak v rubrice Futures futures.fxstreet.com/Futures/quotes/gci/worldindices.asp , tak i v běžné rubrice www.fxstreet.com/rates-charts/world-indices/ jsou identické...ještě že děláme jen FX..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

50$ za barel je ferova cena. ackoli na rope ted selhava TA jako celek, tak nekdo ´predpoklada ze by tuto ciste psychologickou hranici mohlo protnout a klesnout jeste az na 45$. ovesem to je spekulace. spousty fondu drzi short a nekteri to tlaci jiz do longu. vzdy kdyz si otevre pusu nekdo ze Saudu tak se cena celkem hodne hybne. no uvidime co se stane v unoru, ten by asi mel byt prelomovy. ja asi vystoupim na 53. prodaval jsem za 60.
jinak stop ropa tema, jsme OT a navic jsem tu u vas hostem, tak vam nechci nastvat generala :-)

jdu si procist prognozy na CPI a housing to me ted zajima.
hodne stesti vsem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...