Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

LiP
to by me taky zajimalo, ale neco by si mohla nechat jeste na zitra ;-)

zavrel jsem pozice musim na zkousku:-( a musim se pochlubit od rana otevrene 3 pozice dohromady zisk cca 250 pips, jenom skoda, ze vsechny otevrene jenom na jeden lot, ale mam zatim porad nejaky zacatecnicky psychologicky blok otevrit na jednom paru vice lotu, ale treba se to casem prolomi, ale i tak je vydelano na "ranni rohlicky" jak psal SID :-)

aaa behem psani se librojenik moc hezky propad pod 241 to jsem to vystihl kdyz jsem zavrel na 241,35 a cable nad 1,99 a to jsem uz to zavrel, ach jo skoda, blba zkouska z blbeho betonu :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Technicka analyza GBPJPY. Bearish divergencia - trendline,MACD. RSI, stochastic - overbought. Candlestick pattern - Hanging man. Technicky by mohla prist korekcia, treba vsak brat do uvahy breakout 241,06 - maximum z 08/1998 - tu teraz lezi aktualny support. Pre potvrdenie je potrebny breakout 241,00 - 240,80. Tato analyza samozrejme sluzi iba na studijne ucely. Short trade na tomto pare je momentalne vysoko rizikovy, nakolko par je v jednoznacnom up trende.

3209

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hamil:

Coz je presne ten kockopes tohoto trhu...:-) Uz jsem videl tolikrat, ze fundamenty hovorily na jeden smer, ale trh sel opacne (diky TA), stejne tak TA (velkym poctem signalu) rikala jeden smer a trh se po zpravach vydal presne opacne (TA nemuze byt tak rychla), ze bych jako prioritnejsi videl kratkodobou "korekci", kterou ocekavame a odhadneme - spolu s obchodnim systemem s parametry takovymi, aby vysledek byl profitabilni... pokud za dokonalou TA povazujeme tzv. "price action" tak ke stesti vice netreba... (jen ji umet spravne cist)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U Aussie Long ?...no nevím, nevím...od rána sice udělal na něj nezvyklých 50 pips Up, ale předpoklady 0,2% jsou spíše pesimistické a o dost nižší než za minulý kvartál...podle mne půjde Long jen při výsledku 0,5% a lepším - vše kolem nuly a níže - půjde short...ale vzhledem k průběhu dneška neočekávám nějaké závratné pohyby... i když budou zprávy dost odlišné od předpovědí...tak 30-40 pips a dost..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...