Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hodně silným odrazovým můstkem pro kiwi byla silná resistence vytvořená během tohoto a minulého týdne okolo 0.6950 a cena před zprávami byla těsně pod. Velké výprodeje nastaly na 0.6940. Zajímal by mě názor zkušenějších jaké jsou vyhlídky pro cable v nadcházejících na fundamenty bohatých dnech. Na obrázku je patrná pevná půda okolo 1.9590, spekuluju o 1 nebo 2 denním longu s entry okolo 1.96, co jsem si přečetl tak vypadají fundamenty taky na long, ale je dost možné že se pletu!

3261

3262

Link to comment
Sdílet pomocí služby

buchel,

..ok, neni zac, ..zda sa, ze to potvrdzuje, ze my nikdy nemozeme mat tolko relevantnych info, ako ti kluci z NY, co tam sedia na prameni..., i posledne dni tomu nasvedcuju,.. a podla vsetkeho i realne vysledky 400-800 pips/mesiac, co tam prezentuju su urcite tiez interesantne,..si myslim... ;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid:

co jsem videl ta videa na jejich strankach, tak delaji jen nekolikavterinove (desitky vterin) obchody presne v cas zprav. Vstupuji presne v uverejneni "cisla" - na jejich tajne platforme, a kdyz cislo splnuje predem dana kriteria (o kterých informují v tech free emailech) pro short nebo long, tak za ne jejich automat okamzite vstupuje. Alespon tak jsem to pochopil. Srovnavali tu svoji platformu na cisla s Reuters a Bloomberg (placene programy) a nekdy maji cislo i o par vterin drive, z cehoz taky tezi. Prave proto se ptam na data v presny cas a free. Ale jestli se mylim, tak me opravte...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kurkapetr
data se většinou zveřejňují od daného zdroje hromadně pro všechny agentury.., ale nevím od jakého zdroje mají čísla případně o pár vteřin dříve...holt jsem odkázáni jen na Reuters (kde je to ve VT free) nebo Bloomberg anebo jiné podobné zdroje, které to jen přebírají...Ta "tajná" platforma soudím, že funguje na principu koeficientu odchylky od normálu (předpoklad dat)..což by asi nebylo složité naprogramovat..otázka je, jak rychle na to systém zareaguje a zda se trh po pár vteřinách i neotočí..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid

ano, tak to je, jen me mate, ze na svych strankach(uryvek nize) srovnavaji svou platformu prave s placenymi platformami Reuters a Bloomberg. A proto jsem myslel, ze ty nejzhavejsi informace jsou jen za penize...


"The fastest news services on the market that get that number to you on time are Reuters and Bloomberg platforms. Bloomberg platform costs $1,700/month, and Reuters platform costs anywhere from $750 to $1700 per month. Pretty much all bankers and serious traders use these platforms to get the numbers on time during these crucial economic releases. What if I told you that Secret News Weapon few times per month beats Bloomberg platform by 3 to 4 seconds, and few times per month beats Reuters platform by 3 to 4 seconds. That means your buy or sell order often gets executed 1, 2, 3, 4 seconds before some major banks even see the number? Cool, or freaking cool?"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...