Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Man
nevím zda to dobře chápeš, ale ADP je porovnávací systém..řijen vs.listopad, listopad vs. prosinec a prosinec vs.leden..pokud by se ale naplnily předpoklady 135K šlo by to k hranici 114.500 (v což moc nevěřím)..a jak navíc známe amíky možná budou zase prosinec revidovat..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mimo dnešních důležitých dat v USA, bych ještě upozornil na prohlášení expertů Nomury a signalizaci možného nastávajícího "nového" trendu JPY....dokonce s předpokladem posílení jenu na 120 vs. USD a 156 vs. euro...
Další expert Toru Umemoto, hlavní měnový analytik v Barclay Capital v Tokiu prohlásil: mnoho bank a obchodníků mění se na medvědy na yenu...tyhle dva experty bych rozhodně nebral na lehkou váhu..
www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=anSeLZxLKbfs&refer=currency
Středně těžké short entříky - aktuálně tak na hranici 121 a 157 by nemusely být, možná už tuto noc, zbytečné..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sid, kurkapetr,

..u tej SFS, ani tak nejde o to aby vzdy mali data/news o par sekund skor, hoci ked ich maju, tak to je urcite "tutovka",.. ale, o to, ze ich maju maximalne najneskor v tom istom case, ako bloomberg a reuters a teda mozu "odpalit" market order//ziadny pending/entry// ako jedni z prvych, ..odchytia zelany spike/pohyb a hned su von s par +10pips,..ked to takto zmaknu zo 5-10x za tyzden, //lebo poluju na 1 az 5 dat denne//,.. potom tie x 100pips/mesiac vyzeraju realne..., navyse ked vstupy vlastne i "filtruju" podla velkosti odchylky od forecastu....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gogo100 napsal

georg,

..mas to myslim, pomiesane,..ja som hovoril o tychto linkoch v tychto prispevkoch:

www.financnik.cz/forum/read.php?13,52338,59736#msg-59736
www.financnik.cz/forum/read.php?13,52338,59709#msg-59709
www.financnik.cz/forum/read.php?13,52338,59875#msg-59875

..az budes mat este nejake proms ohladne english a tak, ..hod mi maila,..kludne ti poradim vo co tam go, co si tam vsimat atd... :) ;)

Mněl jsi pravdu, byl jsem úplně mimo...na jiných stránkách (a to jsem ještě dnes nic nepil :)) ). Tam bych neuspěl ani kdybych uměl Engliš, páč tam asi žádné signály neposílaj. Ted už jsem se zaregistroval na správné webu...tam je to jasné. díky a čauky :))))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...