Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Inak ja som pozeral to ich video pri vyhlasovani GBP HDP + minutes z posledneho BOE meetingu, dobre sa poucit na tom a davat pozor ked sa vyhlasuje spolu viacero dolezitych sprav.
Oni vtedy sledovali HDP a kedze hodnota vysla lepsia ako predpoklad, isli ihned long, zaroven vtedy vsak v zazmane z BOE meetingu zverejnili aj pomer hlasov, ktory bol dolezitejsi a cena isla short a potom uz len bolo pocut huge loss, huge loss..
Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus
to mne celkem překvapuje, že přisuzují na FXF ve 14,15 na ADP takový význam...chleba se bude lámat podle mne až ve 14,30 a pak v 16,00 na Chicago PMI...(a taky pozor na kanadské HDP a na večerní hodnocení úrokových sazeb FEDu)..

a ještě tradiční tipy "zasvěcených" na Bloombergu..
www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=a.z68SB.jyT8&refer=currency
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

georg.01 Napsal:
-------------------------------------------------------
> to: gogo100
> Mám na tebe dotaz/prosbu ohledně
> www.babypips.com/. Jelikož nevládnu
> "Engliš" a morduju se s nalezením nějaké možnosti
> přihlásit se k odběru těch jejich "free" signálů,
> můžeš mi poradit jak na to? Registraci jsem
> zvládnul OK ... mail s potvrzením jsem obdržel.
> Díky ;)


georg,

..mas to myslim, pomiesane,..ja som hovoril o tychto linkoch v tychto prispevkoch:

www.financnik.cz/forum/read.php?13,52338,59736#msg-59736
www.financnik.cz/forum/read.php?13,52338,59709#msg-59709
www.financnik.cz/forum/read.php?13,52338,59875#msg-59875

..az budes mat este nejake proms ohladne english a tak, ..hod mi maila,..kludne ti poradim vo co tam go, co si tam vsimat atd... :) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím..
Nevíte někdo za jaký měsíc se vyhlašuje "ADP Nonfarm Employment Change" ? Za prosinec nebo za leden? Píšou tam za předchozí měsíc a teď je ještě leden tak by to měl být prosinec, ne? Podle těch předpokladů by to na ten prosinec sedělo..
díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid:
Díky.
To mně teda překvapuje že čekaj takovýhle nárust pracovních míst v lednu oproti prosinci.. To by mělo být spíš naopak. V prosinci se nabíraj lidi na vánoční odbyt a utrácení firem na konci roku a v lednu se zas propouštěj. Tak jak to předpokládaj v pátečním "Nonfarm Employment Change".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...