Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dnes se mi to zamlouva,
start v 6:00 zadal jsem entriky a sel zase spat.Probuzeni v 10:00 a zhrabnuti 140 pips na cable a gbpjpy ;op
Sid,
budes entrovat dnes jenik,nebo uz cihas?Minule G7 jsem cihal cely vikend a ono nic.Ale posledni dobou se dost mluvi o slabem jenu a moznem zasahu proti tomuto stavu. Mozna to chce byt na pozoru....
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kofis
No jsem teď z těch různých prohlášení G7 vs. JPY trochu zmatený..:-)...někde se spekuluje o posílení USD až k 123, další spekulují o silných prodejních objednávkách u eur/jpy kolem 158,60... Japonci nebudou údajně moc dbát na různá doporučení G7 atd...Přes víkend neobchoduji, takže těžko říct co přinese nedělně-noční Tokio a hlavně pondělí u velkých hráčů po G7 víkendu...
www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=axK6aDO2a8YM&refer=currency
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kofis: na silnějším jenu mají zájem mimojaponští výrobci, protože jejich zboží při slabém jenu hůře konkuruje japonským výrobcům. Tedy Evropa i Amerika. Rozdíl je v tom, že Evropa bude Japonsko tlačit, aby posilování jenu všemožně napomáhalo (zvyšovalo úrokové sazby), zatímco Amerika se staví do pozice, že jen je v tržním prostředí a není tedy co řešit, protože podobný tlak na Čínu není v zájmu USA.

Euforos: myslím, že by to byly pěkné otřesy, ale nakonec by se US ekonomika s drahými dovozy vyrovnala, jejich produkce ve světě by šla totiž díky nízkým cenám na dračku a vznikla by nová rovnováha při tom změněném kursu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PaJaSoft Napsal:
-------------------------------------------------------
> TEQA: Bohuzel koukni do historie a uvidis, ze toto
> chovani je jak patern z minulosti, ktery bohuzel
> navic signalizuje, ze lip uz bylo (konec roku
> 2006) a nejaky ten tyden jeste nebude nijak
> orechovy... (plati primarne pro Cable)

buchel : tu to Sid pisal

inak pekne sa nam rozbehol CAD .......Canada Employment change Jan +88,9

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...