Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SID

No vytuhnul sem večer pěkně myslel jsem že než budou zprávy z japan se kouknu na klasiku Drsňáka Haryho na Markíze a jediný co jsem viděl byl konec kdy už padouch byl střelenej a Harry posílá svůj odznak v dál, a Japončíci už měli po zprávách.
Ale na trhu se toho moc nedělo takže neva. Dnes je pátek a pokud to vypadá že jeníkový sešup je u konce mohlo by být nějaké uzavírání krátkých pozic, a sem tam vyhazování SL.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus
no nevím, zda je jpy sešup u konce...jedni japončíci sice tvrdí, že jpy může posílit příští týdny i k 115 a další opačně, že ještě dnes může oslabit a atakovat 118...a TEĎ SI VYBER..:-). Kromě kanadského HDP a projevu BB v 17,00 hod. nic významného ve fundamentech nevidím, tož uvidíme..:-)
www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=au8VHxKDantE&refer=currency
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych se zeptat zdejších odborníků - včera se tady probíral vliv ropy na měny, tak by mě zajímalo, zdali mají na vývoj měn nějaký výraznější vliv i světové akciové burzy. Někde jsem četl, že můžou naznačovat jaký bude vývoj ekonomiky cca za půl roku, ale přímou souvislost jsem nikde neobjevil. Je třeba nějaká měna na vývoj své burzy citlivější než jiná? Myslím, že ta otázka je dnes celkem aktuální. Já osobně tenhle týden skoro vůbec neobchoduji, protože vládu nad forexem převzaly propady na burzách a ne fundamenty, takže nevím co od toho čekat. Děkuji za odpověď.

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jay

doplnim SIDa, trochu sa venujem DAXu,tak sem tam hladam suvislosti aj v tomto smere. Vo vseobecnosti nejaka priama korelacia medzi akciovym a menovym trhom nie je.Raz za cas vsak nastavaju anomalie,aka je aj prave teraz, ze akciovy trh je prioritny pre vyvoj ostatnych.Ale z toho dovodu,ze to nastava len obcas,nejake suvislosti vyuzitelne v praxi sa hladaju len tazko.

Akciovy trh je ovela viac spety s menovym v case zverejnenia niektorych fundamentalnych makro sprav .Ale zase je to spojitost len cez reakciu na vysledok,nez reakcia menoveho trhu na vyvoj akcioveho,takze zase nic,co by sa dalo pouzit

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

přátelé, v úterý kolem jedné hodiny ranní jsem otevřel shorty na na jenicích/dolar/libra/euro, zdálo se mi to vhodné,
samozžejmě jsem nic netušil, pouze technicky se mi to zamlouvalo, bohužel strach z carry tradrů mne donutil dát
střízlivý PT 30 - 50 pipsů a šel jsem spát. Ráno samozřejmě všechny pozice uzavřeny na PT ale radost jsem z toho tentokrát neměl. Kdo to mohl tušit...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...