Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mi řekněte že ten Yenda bude stále posilovat ...ještě pár dnů a začnu věřit na to že to nemá strop :)
Někdo tady říkal jednou to musí skončit....změnil bych tento výrok na možná to jednou skončí.

Až budete kuci mít severní kouřové signály od vašich indošů dejte vědět rád mám více informací než se pustím do ....forexení ....mrzí mě jen že jsem toho Yendu pustil v pátek ....říkal jsem si že swapy nemusím a víkend obvykle vynechám chyba chyba chyba...ale chybama se člověk.....nase.e

Link to comment
Sdílet pomocí služby

remindx

no uvidíme co udělá US burza čekám že bude následovat propad akcií aindexů a pokud panika nabere na síle můžeme se klidně zastavit s librojenem na 160. Za nějaký týden. Není situace na trhu že by někdo něco bránil ale všichni se toho chtějí zbavit a je jim jedno za jakou cenu. Paniku mám rááád. :)

To co trvalo nahoru 3 měsíce je zpátky za pár dní.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

remindix, Lisakus
Nic neroste do nebe..:-)...i když jsou trhy "vystrašené" z JPY, celkem bych si přikláněl k tomu, o čem spekuluje Bloomberg. Paulsen se má sejít nyní v Tokiu s japonským protějškem, s cílem trochu uklidnit a stabilizovat trhy. Jeden z místních japonských obchodníků s měnou předpovídá tento týden menší propad jenu někde k 117,20...Zároveň se podle toho očekává i menší propad eura někde k 1,30...tož uvidíme...:-)
www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=aZj2huHLhWa8&refer=currency
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teqa

asi by musel být moc špatný ISM aby to mělo nějaký vliv, trhy dnes obchází jiný fundamentální dravec a to je strach z carrytraderů.


Sid

Pravda pravda ale výroky politiků budou mít krátkodobý efekt, možná den, dva, tři a pak zase rozhodne dav. Bohužel podle mého plánu a tvého skvělého indikátoru mám dovoleno jít long až pokud 15 minut bar uzavře nad tunelem tj. nyní někde kolem 225.90 a short pokud se mi vrátí cena do tunelu a uzavře zpět pod tunelem, což je reálnější. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kuba
tunel je pro mne Sidův ADXMA PP na 15 minutovým TM s časovým koeficientem 2 jinak v původním nastavení. Když se na to podíváš uvidíš co mám na mysli. Vstupy většinou na začátku obchodních seancí, výstupy dle libovůle na PT nebo když se cena vrátí do tunelu, případně při úzkém tunelu když cena uzavře na opačné straně tunelu. Vliv fundamentů beru opravdu v případě že vstup je hodinu dvě před hodně důležitým fundamentem, jinak jen škrtím SL.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...