Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

K tomu clanku bych mel nejake vyhrady: vzhledem k tomu, jake mnozstvi dolaru vsichni hraci momentalne vlastni (predevsim v dluhopisech) by byli sami proti sobe, kdyby pripustili umyslne pad dolaru. To je spis zbozne prani anti-US teoretiku. Navic zhrouceni US ekonomiky by znamenalo obrovsky pokles poptavky po zbozi a celosvetovou krizi. Cina by napriklad vyrabela kvanta zbozi, ktere by nikdo nekupoval, a zaroven by vlastnila kvantum dluhopisu, ktere by ztracely na hodnote. Svetova ekonomika je natolik provazana, ze se zadnemu skutecne velkemu hraci v tuhle chvili nevyplati tu rovnovahu nejak vychylovat. Problem Iranu je, ze neni velky hrac, ale rad by jednou byl. Proto zkousi, kudy by se dalo vysplhat nahoru. Ale burza, kde se bude obchodovat ropa v eurech - to fakt asi neni ta nejhorsi zbran.
Dal - pokud se pamatuju, Sadam smel prodavat ropu jenom v ramci programu ropa za potraviny, takze uvahy o prodavani ropy za eura jsou trochu mimo.
Jinak receno - pokud by prisel nejaky vyraznejsi otres, budou na tom biti vsichni. Takze neocekavam, ze by jen tak najednou sli vsichni proti americanum a paktovali se s Iranem :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby


To: Pacho


No praveže tiež si myslim že sa este raz može nadychnuť to eur/gbp ,ale skor ci neskor by mala ist na juh.To myslim do konca tyzdna.
Ja som tam vbehol a radsej odisiel po troch svieckach na kratku.. ale aj to potesi spravilo to 200usd.
Ten par ma silu 1 pips je skoro 20usd.. ale samozrejme obojstranne je to silne aj pri stratach.....

zdar
Link to comment
Sdílet pomocí služby

MiroslavCZ Nějak tak...:-)...pár drobných jsem ztratil po vlastní chybě, ale byl jsem tam znovu a zavřel nyní cable na 1,9350 - librojen držím od 223,40, ale taky se SL natěsno...holt se vyplatí někdy méně teoretizovat a více obchodovat - a od toho jsem konečně tady..:-) SID

3473

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vdaka za info.
Ten tunel je dost silna vec :)
Endy

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> Endy
> Otevřené pozice mám nastaveny na větší písmo - 14,
> takže čas mi tam při scanu nezasahuje - librojen
> cca 10 minut po 11 hod., cable podruhé Long na
> 1,9230 něco po půl třetí, euro cca v 15,00 a swiss
> o hodinu později
> SID
>


Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus Napsal:
-------------------------------------------------------
> 9Zdravím
> tak sem kmital do kanclu abych neprošvih entříky
> na swis sazby v 9:30 a čekám a čekám a klikám na
> to zelený kolečko, až se v 9:33 objeví nápis
> delayed, prej že to kvůli kafíčku a koláčkům
> posunuli až na 12:00. Hadi. :S

lisakus:
to je ten lepší prípad. Keby si prišiel o 12:00 a IR by zverejnili o 9:30 ...... :)
Ale ja som na tom rovnako. Tiež som na to pozeral už teraz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...