Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

SID
jj mam na mysli presne tenhle vzestup. Ja myslel, ze je to na zaklade nejakeho fundamentu, ale v ekonomickym kalendari jsem nic nenasel (yahoo, fxstreet), tak jsem byl zmatenej. Ty tam vidis nejakej support? Ja podrzim ten co jsem rikal, i tak to bude cca 36 ticks profit. Jo a jeste pro nas zacatecniky.. NFP je national finantial partners? Muzu si ty zpravy precist nekde? Pro jistotu jsem jeste prosvistel tvuj serail, ale nikde to nevidim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

xluke: ne, NFP je non-farm payrolls ;) to jsou superdulezity data, co byly v patek. Ten support tam urcite je, otazka je spis nakolik je silnej a jestli padne - coz ti nikdo nepovi, nebot to nikdo nevi :) Ale ber to tak, ze na 3180 je predchozi high, takze tam nejaka bitka asi jeste bude. Jestli to padne - buh vi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dneska na GBPUSD jsem naprosto přesně odhadl otočení trendu z long na short na 1.9419 ... Byl jsem o otočení pevně přesvědčen a už už si chystal příkaz na live, jenže by to bylo porušení systému a tak jsem jej zadal pouze na Demu a následující short trend byl téměř stejně velký jako moje dva profit targety, nicméně bylo to spíš o tom, že jsem to v tom grafu ''prostě viděl'' a není to podložené žádným indikátorem z mého OS :-( Takže smíšené pocity. Najednu stranu mám naprosto čisté svědomí, že jsem si pouze nehrál a byl jsem o otočení přesvědčený na druhou stranu to je přecijen subjektivní pocit, nicméně již vícekrát jsem už otočení trendu odhadnul, takže mám trochu dilema, ale na protitrendové obchodování přejít nechci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tfuj tajxl!!!

Dnes me svrbely rucicky, tak jsem sel s davem jen jediny obchod a to s cablikem na long se svymi deseti mrzacky.
Potreboval jsem odejit a chtel jsem to nechat rust az do nebe a pak me neco osvitilo a na 1,9425 jsem to zavrel za market. Zase tak spatny napad, jak se ted tak na to koukam, to nebyl .-)

... no, ale ono uz to jde pomalu kolem :-)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...