Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

Sid:

Zhruba podobne jako ty... - pokud klesa nezamestnanost, tak to zdaleka neznamena, ze se podarilo vytvorit odpovidajici pocet NOVYCH pracovnich mist... (takze proc do toho plances NFP netusim) - hned dva zakladni faktory jsou na dlani - cestovani za praci v ramci EU (v pripade Britanie treba do Irska toho se obavala EU pri pristupu novych clenu, protoze v EU to bylo a je daleko beznejsi nez u pohodlnych cechu), odchod z aktivniho stavu (ne)zamestnanosti z duvodu treba duchodoveho... apod. - oba faktory snizuji domaci produkci a tedy mena klesa.

A sorry, ale byl jsi to ty, kdo napsal, ze jsou to dobra data pro Libru ("data dost dobrá pro libru, ale nějak se holce Up moc nechce"), nikdo jiny. Vim, priznat chybu je pro nekoho bolestive.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sid: Bohuzel nemohu soukrome, pac mas schovany e-mail.

Tve uznani omylu mi bylo zobrazeno az pote, co jsem dopsal svuj prispevek, za zpozdeni nemohu a nejsem sto jej ovlivnit. Casova souslednost diskusi byva jina nez pri face-to-face rozhovoru, to snad chapeme oba - byla by-li souslednost jina, poznamka pod carou by nebyla napsana.

Snazil jsem se pochopit tvuj pristup k tomuto fundamentu, kdyz mi vsecho a vsichni ostatni rikali - je to spatny pro Libru, a ty rikal je to dobry - nic vic v tom nehledej. Mam te za fundamentalniho odbornika a spuste jinych lidi (vcetne me!) nedochazi spousta provazanosti - pod svincem nejvetsi tma byva...

Stale vsak nejak nechapu tvuj poukaz na NFP v souvislosti s timto fundamentem (a mas vyhrady proti memu rozboru vlivu na menu?).

Vim jak se s timto udajem (nezamestnanosti) naklada a jak se vyklada v nasich koncinach, nedelam si iluze, ze jine vladni urady budou hrat vice ferove...

PS: Osobni invektivy bych nechtel rozebirat, ale poukazem na zaklady ekonomie jsi zacal ty... zametme si kazdy pred svym prahem. Ano jsem blb, ze neverim hned kazde blbosti/omylu/zprave, kterou slysim ci ctu a snazim se dopatrat pricine (presneji ji pochopit) - chapu, jsem exot, ktery neni v ceske kotline prilis obvykly, s tim jsem se davno srovnal... (narazka na male dite a jeho neustale "a ploc?" je casto na miste)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


TO: Paja soft
SID
Chlapi majte rozum!!!!!
nestiham sa cudovat kam tato debata sklzla.
Skuste sa realizovat v inom dialogu : napr my poradte v tomto a rad si vas nazor precitam.

Bavte sa radsej o budocom vyvoji menovych paroch.
Ja som na eur/ libre v kratkej už nejaky cas a furt cakam ci sa to tam zacne na ten jugh uberat.Dosiahlo to 8 mesacne maximum tak si mylim ze by sa patrilo. A uvazujem o dalsom dokupeni teraz v smere na juh... skor pozicne.

takže dik za tip a nazor

Hapko
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...