Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

To gogo100

prepac, ze som taky zvedavy, no chcel by som ta poprosit o blizsie a rozsirnejsie info k tomu linku. Cital som si ich uvodnu stranku[about us] a pretoze uz mam co to prejdene a zvacsa na strankach niesu tak cool info, analyzy a spravy ako slubuju [to zistis az ked zaplatis], velmi by ma zaujimalo ake mas skusenosti s ich servisom a ci to vazne stoji za to si ich zaplatit.. Urcite to nepomoze len mne, vdacnych by nas bolo viac.

VEEEEEELKA VDAKA

Marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pokud jsem tento COT report dobre pochopil, dochazi ke zmene na euru na short?


Euro FX:
Change in Open Interest: -34,108
Commercials: 18,674 Long, 135,405 Short
Commercials week-over-week change: Net Long by 6,662
Non-Commercials: 106,188 Long, 18,232 Short
Non-commercial week-over-week change: Net Short by 8,199

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gogo100

Konkretne otazky:
?- Na uvodnej stranke /konkretne bod 5/ chalan tvrdi, ze posiela na mail signaly najdol. sprav a popis ako ich obchodovat. Je to pravda? vychaza mu to? Obchodujes ich?

?- V bode 6 uvadza, ze maju ich clenovia lepsie speady a podmienky u brokerov. Je to tak? Co v reale znamena ,,lepsie,, podmienky? Mozes uviest priklad?A spredy?

?- Co ta ,,sranda,, stoji? /nenasiel som/

Vdaka za odpovede. Marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marko,


-ad ?1.,-...ano, ano, ano,....

-ad ?2.-...v zasade na svoje obchody maju vybranych brokerov s vyhodnym plnenim prikazov, spread-mi, comiss-ami,...navyse dostávajú rozne zlavy od brokerov,...


-ad ?3.- ...tie srandy su 3, a to: kfs, fd, snw, do kazdej sa dostanes cez tzv. scholarship program za 249usd/199€/mesiac, kazdu dalsiu ti ponuknu po 1. mesiaci za 149usd/99€, ...doteraz to bolo tak....


...ale to vsetko tam mas, treba len klikat a citat...

;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marko,
..este snad tolko: inac najlepsia trefa aku si mohol na forexe urobit, ked sa o nich zaujimas,... jasan, ze to neni pre nakeho hot-tradera s 500usd na konte, co odpaluje nanoloty a sniva jak jednou/nejlepe do pul roku/ udela tolik, co krejcir, kelner, babis,.. sfs je portal so vsetkym vsudy i s chatom, akorat je PROFI a ne KINDER.....
. ;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kuky,

..v zasade ano, ale:

ad 1;...funguje to na akejkolvek platforme, ktora obsahuje moznost tzv. one-click open buy/sel window, preferuju oandu, mbt a niektore dalsie,... ale najma z inych dovodov /exekucia, roztahovanie spreadov, gapy-zamrzanie serveru, et cetera, cetera.../

ad 2;... odchylky nastavia defaultne oni /fd, felix and co./ pre kazdy konkretny data deal, ale mozes si ich zmenit podla svojej uvahy,...vacsina ide na tie defaultne, lebo su nastavene velmi profi,...zatvaras rucne podla vyvoja ceny tesne po datach alebo podla textovych i hlasovych odporucacich hlasok na fd chat room-e, co je samostatny, ale suvisiaci paid servis sfs.

..samo toma este vselijake ficury a manual...,

...no a a uz tu robim tutorial, co som povodne vobec nechcel,...ale dobre,...co by sme si nepomohli....,mozno mi to pambo vynahradi na pipsoch..... ;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chlapi dakujem, dakujem, dakujem!
Ja len informacie zbieram,
istotu rad mam.
Uz som co to poplatil,
$ zbytocne utratil.
Ak by ste moju zenu mali,
tiez by ste sa 5x pytali!

Teraz VAZNE: asi len kinder trader som[0.1 - 0.5lota], tak mi asi ten News Trader postaci. No ak vyrastiem, urcite si to zaplatim[aspon pre pokus] Dobre si neviem predstavit, ze dam niekomu 250 $[co nieje vela - zalezi na protisluzbe] a nemam moznost to skusit, vidiet a OTESTOVAT. No je pravdou, a to robim stale, ze treba vyskusat vsetko.

gogo100:
prosim ta ak mozes, prezrad:
Ak obchodujes podla ich signalov jednu menu, kolko obchodov v tyzdni mas uspesnych a kolko stratovych, kolko pip. to v hrubom - cistom vyzbiera.

PaJaSoft:
DIK

Marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Gogo
dik za odpoved --za dobro sem tam dobro mozes cakat --takze verim ze ti tych pipsov na ucte pribudne ..drzim palec..:)
ta cena na snw je tam 999 $ a to skolne 249 $ som pochopil tak.... " ze kto skor pride ten skor berie" kazdy pondelok vyhlasi na webe link na platbu ak zaplatis do urciteho poctu tak mas...proste ma to v obmedzenom pocte ... ale uz ked raz dostanes za 249 tak by si to mal mat stale v tej cene
uz len prakticka otazka ..pokial to mas predplatene je problem v reale to chytit za 249 $ ..???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...