Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

gogo100 Napsal:
-------------------------------------------------------
> ..sorry? ...uz len prakticka otazka ..pokial to
> mas predplatene je problem v reale to chytit za
> 249 $ ..???
>
..aaha, uz som to asi ponal,..
..vobec to neni prom, mam za to, ze vacsina tam je cez ten scholarship,..navyse do mesiaca, myslim, ti na poziadanie vrati platbu + 15 dolacikov, ze aby si na forexe neprerobil,... len potom, myslim, davaju naky casovy distanc na novy scholar payment aby sa to nezneuzivalo, presne neviem,.. nikdy som to neskusal..., naco...
;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gogo100
vies, to je taka masinka, das tam datum, cas spravy a ona vyberie $. No to je ale ina kava, to len kinder robia - hlavne na tds fore Ellite section. Prides, stiahnes si kazdu nedelu subor, das ho do zalozky kde patri a to je vsetko. Nic nenastavujes, nic nerobis, iba cakas na nedelu [za 12$/mesiac].

Dufam ze som tiez pomohol.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marko,

..aaha,..poznam doverne z kinder casov,..neboj, tiez z toho vyrasties...

.. presne ako hovoris,... kinder hracka, na kinder mt platformy, u kinder mt brokerov, pre kinder loty, za kinder cenu, na kinder baterky, od kinder programatorov...vrele doporucujem vsetkym kinder traderom especially na gapy, slipaze, padle servery, flat-chopy pohyby, zigzagy, et cetera, cetera,...

..fakt silna, ale melta,...to je jeden z tych tvojich nevydarenych nakupov?,..a co si cakal za 12 zelenych,...noo ved, podel sa s nami este s dalsimi, nech skutocne pomozes... ;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no mame na svete ifo z nemecka.,, celkom dobré pre euro. Inak k tým hypo - jedna z najvacsich bank bola preradena na vedlajsi trh a skuma sa moznost podvodov. myslim ze pre hyposektor zacina nie celkom dobre obdobie. Vseobecne bude v usa problemy.
Inak taky maly typ - ak ste niekto na pare EUR-SKK, tak dnes by sa to mohlo oplatit. Je tam bohuzial nie som, ale dnes zasada NBS a ak ponecha sadzby, tak euro kratkodobo streli dole, ak ich vsak znizi o pol percenta, tak to pokjde hodne dole

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...