Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

rondy

jasně že nestihnu zadat SL ani PT, ale pozic stihnu naklikat klidně 20 objednávek za 5 sekund stylem myšklik + 2x entr. ovšem velikost pozice co mám nastavenou v DA. Jinak pokud jsem postřehl, vždy se mi sencoruv tunel objevil na grafu který byl již otevřený, znamená to tedy že cena je platná v okamžiku objednávky přesto že CMS už má cenu jinde? Jinak pozice jsem uzavřel brzy, obával jsem se korekce. Každopádně opět jsem nedostál svému slibu že jim to nandám i s úrokama než mi to docvaklo a než jsem stihl změnit DA z 0,3 na 1 lot tak těch pár sekund mi pak chybělo. Každopádně už jsem myslel že sencorův tunel vymřel, ale jak vidím mýlil jsem se. :) :)

SID
Díky

pochválení od tebe mě vždy potěší

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hodně asi záleží kam dojde cable a jak dopadne dolarojen, odhaduji že dnes cable na 2,0 nesáhne rozhodující budou zprávy zítra a pozítří, a dolarojeník již několik dní zkouší trvale překonat 119.50, raději bych librojen opět přikoupil po nějaké korekci než nasedat na 238.00 :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevedel som kam presne toto dat, ale aj to je tip k vyvoju menovych parov. Ak cirou nahodou niekto nepozna, program od IBFX, vola sa to GPS, ktory sa snazi identifikovat niektore zakladne technicke patterny v grafoch. Je to rozdelene na denne grafy a intraday (1H, 15M, atd.). Ma to hlavny panel, v ktorom su priebezne aktualizovane patterny. Dve zalozky obsahuju uz spominane daily a intraday patterny. Zalozky su rozdelene na dve polovice. V hornej polovici su uz dokoncene patterny, v spodnej len tie, ktore sa prave vyvijaju. V tych dokoncenych je mozne pozriet, ako sa v historii dokoncili (je tam vysedena plocha s predpokladanym targetom). Program automaticky notifikuje malym okienkom, ked sa aktualizuje situacia. Ak nemate live ucet u IBFX, je mozne pozriet zoznam patternov a v pripade ne-majors, aj detailne samotny pattern. Pre live sa zobrazuje vsetko. Prikladam screenshot hlavneho panelu ako aj detail jedneho patternu. Snad to niekomu pomoze pre orientaciu, ak to niekto nepozna.

3545

3546

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...