Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím

tak jak to vidíte chlapi s librou, docela mne překvapilo že v noci nebyla žádná korekce, a tak jak se to lepí na strop bych si troufal říci že 2.0100 to proletí ještě dopoledne. Možná před BOE minuty že nastane drobný pokles ale podle toho jak ten dolar všem smrdí myslím že velmi nepatrně. Pokud se pamatuji tak předminulé hlasování bylo 8 pro zachování a jeden hlas pro snížení. Pokud by se dnes ukázalo že na minulém zasedání dva tři hlasy byly pro zvýšení a ostatní pro zachování tak jedem dál na sever, špatné by bylo pokud by se jeden či více hlasů týkalo snížení. To by klidně ta vrata na sever odolala i pro tentokrát.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kunas: Vyrovnává imbalanci z posledních dní. Zatímco dolar oslaboval, USD/JPY posiloval. Spouštědlem jsou umně oprašované úvahy o květnovém rates hike na jenu. To hned rozvazuje cary trades. Podívej se na jeníkové páry. Včera výsledky z kiwilandu taky zrovna nepodpořili možnost zvýšení sazeb 25.4. tak, jak se čekalo.
Saba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kdybych to viděl, tak bych do toho sám vlezl. Nakrátko nebo na dlouhou, to je šumafuk. Kdyby ten jeník chytil trochu paniky, ona by se ta lavina už spustila a byla by větší než na přelomu února a března. Na druhou stranu na GBP jde nejspíš jen o korekci, ta ochota jít nahoru je zřejmá. Že se nezvýší sazby na libře nevěří snad už nikdo, i když hlasování bylo 7 : 2 pro zachování, ale před 14 dny. Spíš se počítá už i se zvýšením o 50 bazických bodů. Navíc se zdá, že respekt před dvoudolarovou úrovní na libře jako by ten vzestup brzdil a teď se to snaží všichni horempádem strhnout.

Saba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mám prosbu,
má někdo nějaký tip na vývoj EUR/USD? Mám jeden zapomenutej short a pořád si říkám, že to nemůže růst do nebe, ale od té doby co si to říkám, už to vyrostlo strašně a jako správnej škrt pořád váhám zavřít to v mínusu.Upřimně, mám pocit, že v poslední době jsem trhům přestal úplně rozumět - jako dneska, celkem dobrý zprávy pro libru a v zápětí stejně dobrý propad u jeníku.
Budu vděčný za jakýkoliv postřeh.
Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...